Dorota Szelągowska: [wiek, kariera, związki, Instagram]

17 sierpnia 2019
Przez: : KS

Dorota Szelągowska już od wielu lat jest znana z telewizji. Prowadzi własne programy, jest współproducentką oraz jak nikt zna się na metamorfozach mieszkań. Sprawdźcie razem z nami, co wiadomo na jej temat!

Dorota Szelągowska: wiek

Prezenterka telewizyjna jest córką znanej pisarki Katarzyny Grocholi. Co ciekawe na świat przyszła w Trypolisie. Urodziła się 26 września 1980 roku. W jednym z wywiadów przyznała, że miała naprawdę trudne dzieciństwo poprzez rozwód rodziców i chorobę matki.

Dorota Szelągowska: programy

W telewizji pracuje już od 1998 roku. Przez ten czas była nie tylko prowadzącą różnych programów o tematyce wnętrzarskiej, ale także gospodynią i scenarzystką innych przedsięwzięć. Współpracowała z TVP 1, TVP 2 oraz TVN. Najbardziej znane programy z jej udziałem to Dorota Was urządzi, Polowanie na mieszkanie oraz Domowe rewolucje. W 2021 roku na antenie stacji TVN pojawił się kolejny program Doroty Totalne remonty Szelągowskiej.

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Post udostępniony przez Dorota Szelągowska (@dotindotin)

Dorota Szelągowska: mąż

Przez dwa lata była żoną znanego kompozytora i dyrygent – Adama Sztaby. Jednakże w 2015 roku para zdecydowała się na rozwód. Owocem jedenastoletniego związku jest ich syn – Antoni, który urodził się w 2001 roku. Na temat jej kolejnego męża wiadomo było tylko, że pochodzi z Zakopanego i ma na imię Michał. Pobrali się niedługo po tym, jak na świat przyszła ich córka – Wanda. Niestety, ich drogi również się rozeszły.

Zobacz także: Kim jest nowy partner Szelągowskiej?

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

 

Dorota Szelągowska: blog

Dziennikarka i projektantka wnętrz prowadzi własnego bloga o doskonale znanej jej tematyce. Jego nazwa to Blog Doroty (dorotaszelagowska.pl). Niewątpliwie znajduje się tam mnóstwo inspiracji i porad dotyczących urządzenia mieszkania, które będą bezcenne przy planowaniu remontu.

Zobacz także: Szelągowska zakryła tatuaż, który zrobiła dla byłego męża! Zdjęcia!

 

 

 
 

 
 
 

 

 

 
 

 
 

 

 
 

 

Dorota Szelągowska: Instagram

Jej konto na Instagramie znajdziemy pod nazwą @dotindotin. Na chwilę obecną obserwuje ją ponad 800 tysięcy użytkowników. Wśród zdjęć jakie dodaje znajdziemy wiele prywatnych, które zupełnie odbiegają od świata show biznesu.

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz