Dorota Szelągowska odpowiedziała na komentarze związane z ciążą! Uciszy tym plotki?

13 maja 2020
Przez: : MC

Dorota Szelągowska opublikowała na swoim Instagramie piękne zdjęcie, jednak internauci zwrócili uwagę na pozę projektantki wnętrz. Szybko pojawiły się komentarze związane z rzekomą ciążą. Dorota odpowiedziała mistrzowsko!

Życie zawodowe

Dorota Szelągowska urodziła się 26 września 1980 roku w Trypolisie (Libia). Jest prezenterką telewizyjną oraz projektantką wnętrz. Cieszy się dużą popularnością, a swoich fanów zyskała dzięki charyzmie, poczuciu humoru i oczywiście nietuzinkowym pomysłom wykorzystywanym w domu. Program Doroty emitowany na TVN Style cieszy się dużą oglądalnością. Ponadto, Szelągowska jest również bardzo aktywna w social mediach, a na Instagramie obserwuje ją ponad 742 tys. osób.

Zobacz także: Dorota Szelągowska o ostatnich wydarzeniach w kraju – nie przebierała w słowach!

Dorota Szelągowska odpowiedziała na komentarze związane z ciążą!

W polskim show biznesie ostatnio głośno jest o ciążach! Pojawiło się ich mnóstwo, a media nie przestają śledzić losów przyszłych mam. Być może z tego powodu pojawiły się spekulacje dotyczące kolejnych ciężarnych. Tym razem internauci postawili na… Dorotę Szelągowską. Warto wspomnieć, że prezenterka ma syna Antka (ur. 2001) z poprzedniego małżeństwa oraz córkę Wandę (ur. 2018).

Dorota jest córką Katarzyny Grocholi i słynie nie tylko ze swojego ogromnego dystansu, ale również ciętych odpowiedzi i komentarzy. Mimo to Szelągowska stroni od skandali.

Dorota opublikowała na swoim Instagramie przepiękne zdjęcie w pałacowych wnętrzach. Uwagę zwraca jej stylizacja, w której główną rolę odgrywa długa spódnica z falbanami. Internauci nie zwrócili jednak uwagi jedynie na strój, ale również na pozę. W komentarzach pojawiło się wiele spekulacji na temat ciąży, a poza jest wynikiem chęci zasłonięcia brzucha.

“na każdym zdjęciu brzuszek zakryty, czyżby ciąża?😄” – czytamy w komentarzach.

Na odpowiedź nie trzeba było długo czekać.

“nie, to po prostu tłuszcz, albo poza. Biorąc pod uwagę, że ledwo oddycham w obciskających rajstopach, raczej to drugie” – odpowiedziała Dorota.

Warto jednak zaznaczyć, że wielu internautów było zachwyconych opublikowanym zdjęciem. W komentarzach czytamy:

“Stylizacja piękna, ale wnętrze też zacne 😍😍😍”

“Piękna, szczupła, finezyjna ubrana, no gwiazda! Bardzo lubię i wspieram”

Pojawiło się również kilka osób, które uważają, że pytania o ciąże są nie na miejscu.

“Takie pytania są po prostu bardzo nie na miejscu. Ciąża to indywidualna sprawa każdej kobiety. Co jeśli zapytasz o to kobietę, która dopiero co poroniła? Wyobrażasz sobie co ona by czuła?” – napisała jedna z internautek.

Co o tym sądzicie?

źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej