Dorota Szelągowska rozwiodła się po raz trzeci – wsparła ją Martyna Wojciechowska!

30 lipca 2021
Przez: : MC

Dorota Szelągowska po raz trzeci zakończyła swoje małżeństwo. Projektantka zamieściła w mediach społecznościowych wpis, w którym wyznała, że dopiero teraz jest tak, jak być powinno. Post Doroty skomentowała m.in. Martyna Wojciechowska, która również świeżo rozstała się z mężem.

Kariera

Dorota Szelągowska to ciesząca się popularnością prezenterka telewizyjna i projektantka wnętrz, która zaskarbiła sobie sympatię widzów dzięki licznym programom z jej udziałem. Swoje kreatywne i praktyczne rozwiązania podczas remontu mieszkania prezentuje w takich programach jak Weekendowe metamorfozy Doroty, Domowe rewolucje czy Polowanie na mieszkanie.

Zobacz także: Wykształcenie Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska rozwiodła się

Dorota ma za sobą trzy nieudane małżeństwa. Pierwszym mężem prezenterki był Paweł Hartlieb, z którym ma syna Antoniego. Chłopiec przyszedł na świat w 2001 roku. Następnie Dorota związała się ze znanymi muzykiem, producentem i dyrygentem – Adamem Sztabą. Para pobrała się po 11 latach związku, jednak i ich małżeństwo nie przetrwało próby czasu. Rozwiedli się 2 lata później. Co ciekawe, mężczyzna zaraz po rozstaniu związał się ze swoją menadżerką, z którą stworzył szczęśliwą rodzinę.

„Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy” – powiedziała niegdyś Dorota o związku z Adamem Sztabą.

Dorota Szelągowska rozwiodła się

Dorota w 2017 roku wyszła za mąż po raz trzeci, jednak ten związek również nie przetrwał. Oficjalnie Szelągowska stała się rozwódką po raz trzeci. Na swoim Instagramie zamieściła post, w którym poinformowała, że jest szczęśliwa i wszystko jest tak, jak być powinno.

“Warmia i ja. Czyste szczęście. Uwielbiam ten stan, kiedy czuję, że wszystko jest tak, jak być powinno. Gdy wiem, że wszyscy, których kocham, są dla mnie ważni i bliscy, – są szczęśliwi. Jestem na tyle stara, że zdaję sobie sprawę z ulotności tych momentów. Dziś je celebruję ❤️❤️❤️” – napisała Dorota.

Pod postem Doroty pojawiło się mnóstwo komentarzy do internautów, którzy zasypali gwiazdę słowami wsparcia:

“Pani Dorotko! Wszystko co Najlepsze i Najpiękniejsze przed Panią😚♥️”

“Czułe ważne mądre słowa pełne spełnienia i miłości 🌞🌻🧡” – czytamy w komentarzach.

Post Doroty skomentowała także Martyna Wojciechowska, która niedawno również rozstała się z partnerem.

“Piękna! Trzymam kciuki żeby ten stan trwał jak najdłużej!😍❤️✌️” – napisała Martyna.

Nie pozostaje nam nic innego jak życzyć Dorocie wszystkiego co najlepsze!

źródło: Instagram Dotindotin

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz