Dorota Szelągowska szykuje się do rozprawy rozwodowej – jak się czuje?

8 stycznia 2021
Przez: : MC

Dorota Szelągowska szykuje się do pierwszej rozprawy rozwodowej z tajemniczym Michałem. Ich związek trwał zaledwie 3 lata. Media donoszą, że projektantka wnętrz przeżywa rozstanie gorzej, niż widzom mogłoby się wydawać.

Dorota Szelągowska jest znaną i uwielbianą przez widzów prezenterką telewizyjną. Zasłynęła z prowadzenia programów dotyczących remontów i wystroju wnętrz. Swoje pomysły prezentuje w takich programach jak „Weekendowe metamorfozy Doroty”, „Domowe rewolucje” czy „Polowanie na mieszkanie”.

Zobacz także: Dorota Szelągowska miała wypadek na planie! W jakim jest stanie?

Dorota Szelągowska szykuje się do pierwszej rozprawy rozwodowej

Dorota jest podwójną rozwódką. Z pierwszego małżeństwa z Pawłem Hartliebem ma syna Antoniego, który urodził się w 2001 roku. Następnie Dorota związała się ze znanymi muzykiem, producentem i dyrygentem – Adamem Sztabą. Para pobrała się po 11 latach związku. Dorota i Adam wzięli ślub w 2013 roku, jednak ich sielanka nie trwała długo. Rozwiedli się 2 lata później. Co ciekawe, mężczyzna zaraz po rozstaniu związał się ze swoją menadżerką, z którą stworzył szczęśliwą rodzinę.

“Byliśmy bardzo różni i nasze drogi po prostu się rozeszły. Prawdopodobnie zupełnie niepotrzebnie wzięliśmy ślub. Wszyscy nam mówili: jedenaście lat bycia razem, a Wy bierzecie ślub. Jest coś takiego, że nie podejmujesz tych decyzji wcześniej, a potem próbujesz tym coś ratować. Myślę, że w tej chwili ma super dopasowaną do siebie żonę i jest bardzo szczęśliwy” – powiedziała o związku z Adamem Sztabą Dorota.

Kolejnym, trzecim mężem Doroty był tajemniczy Michał. Owocem ich miłości jest córeczka Wanda, która przyszła na świat w 2018 roku. Para poznała się podczas pracy w TVN Style. Niestety ich miłość również nie przetrwała próby czasu, a Dorota Szelągowska szykuje się do pierwszej rozprawy rozwodowej, która zbliża się wielkimi krokami. Spora część widzów oglądająca programy Doroty uważa, że po projektantce nie widać, aby w jej życiu działo się coś przykrego czy niepokojącego. Jednak w magazynie “Życie na gorąco” czytamy:

“W pracy jak zawsze pełna optymizmu, a jej instagramowe konto tętni życiem, lecz Dorota Szelągowska bardzo przeżywa kolejny miłosną porażkę. Choć wydawali się parą idealną, ich związek nie przetrwał. Czekają na pierwszą rozprawę rozwodową.”

Życzymy Dorocie dużo siły i cierpliwości w tym trudnym dla niej czasie.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz