Dorota Szelągowska udekorowała dom na Święta! Złamała zasady!

11 grudnia 2019
Przez: : W.M.

Dekoratorka właśnie pokazała na swoim profilu w mediach społecznościowych, jak przygotowuje swoje cztery ściany na najbliższe Święta Bożego Narodzenia. Jak Wam się podoba propozycja choinki i dekoracji świątecznych prowadzącej „Domowe Rewolucje”? Dorota Szelągowska udekorowała dom na Święta. Jest pięknie!

Dorota Szelągowska od lat jest inspiracją dla Polaków w kwestii dekoracji i remontu swoich domów i mieszkań. Zobacz jak Dorota przygotowała swój własny dom na Święta! Jakie świąteczne dodatki wybrała i jak wygląda jej drzewko świąteczne?

Inspiracje!

Dorota Szelągowska jest uwielbiana przez widzów i internautów. Od wielu lat prowadzi swoje programy jak „Dorota was urządzi” czy „Domowe rewolucje”, które cieszą się ogromną popularnością! Jej pomysły na remont, dekoracje czy umeblowanie widzowie powielają w swoich domach i zdecydowanie sugerują się pomysłami Doroty. Jej inspiracje są innowacyjne i pomysłowe!

Czas na Święta!

Jak się okazuje Dorota poczuła już klimat nadchodzących świat i udekorowała swój własny dom. Jakiś czas temu pokazała pomysł na ozdobienie choinki w jednym kolorze, który nie wszystkich internautom przypadł do gustu. O tym przeczytasz tutaj.

Jesteście ciekawi jak choinka i inne świąteczne dekoracje wyglądają w domu Doroty Szelągowskiej? Gwiazda zdradziła, że tym razem zaczęła przygotowania zdecydowanie szybciej, gdyż zwykle stroiła swój dom w wigilijny poranek!

„Pierwszy raz w życiu, łamiąc dotychczasowe zasady, mój dom jest przystrojony na święta przed wigilijnym porankiem. I jest ekstra 🙂 zupełnie nie wiem, dlaczego nie robiłam tego od zawsze.” – zdradziła Dorota

Dorota Szelągowska udekorowała dom na Święta!

Prowadząca „Dorota was urządzi” właśnie zdecydowała się pokazać swoje własne drzewko świąteczne! Tym razem Dorota nie zdecydowała się wyłącznie na jeden kolor, a na choince widzimy zdecydowanie więcej odcieni w pastelowych kolorach. Choinka ozdobiona jest w bombki w różnych kształtach w kolorze złotym, pastelowym różu czy białym. Zauważyć można takie inne dodatki jak kwiaty, gałązki oraz piórka! Samo drzewko nie jest tradycyjnie zielone, ale wygląda pięknie i bardzo oryginalnie.

Fanom Doroty zdecydowanie spodobała się propozycja udekorowania drzewka świątecznego i zostawili pod zdjęciem liczne komentarze, w których zachwalają choinkę dekoratorki.

„Ooo, zawsze byłam fanką minimalistycznych choinek ale w tym roku chyba zainspiruję się Twoją”

Dodatkowo Dorota pochwaliła się stroikiem, który jak sama przyznała, tym razem nie wykonała sama.

Jak podoba Wam się choinka i inne dekoracje świąteczne w domu Doroty Szelągowskiej? Zainspirował Was dom uwielbianej dekoratorki?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz