Dorota Szelągowska ozdobiła choinkę! Nowy trend na Święta?

9 grudnia 2019
Przez: : W.M.

Dekoratorka nie raz pokazała, że styl, który proponuje w swoim domu, a także w tych, w których pomaga przy remoncie i dekoracji w swoich programach, wyznacza trendy na lata. Tym razem Dorota Szelągowska ozdobiła choinkę. Czy jej drzewko będzie inspiracją podczas tegorocznych Świąt Bożego Narodzenia?

Dorota Szelągowska zdecydowanie poczuła magię zbliżających się Świąt. Zobaczcie, jak przyozdobiła swoją choinkę. Chociaż w zdecydowanej większości fanom spodobała się propozycja dekoratorki, znalazły się osoby, które skrytykowały wybór Doroty! Sprawdźcie kolejna odsłonę pomysłów Szelągowskiej!

To ona wyznacza trendy!

Dorota Szelągowska w telewizji obecna jest od wielu lat, a fani ją uwielbiają. Programy, które prowadzi, jak „Dorota was urządzi”, czy „Domowe rewolucje” wciąż cieszą się dużym zainteresowaniem, a widzowie z zapartym tchem śledzą inspiracje, które proponuje dekoratorka. Jej niezwykły gust i styl, który potrafi wprowadzić do każdego mieszkania, sprawił, że fani zdecydowanie sugerują się pomysłami Doroty na remont, dekoracje, czy umeblowanie! Tym razem Dorota na swoim profilu w mediach społecznościowych dodała kolejne zdjęcie, na którym widzimy nowy pomysł na udekorowanie choinki podczas nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia!

Dorota Szelągowska ozdobiła choinkę!

Dekoratorka poczuła magię zbliżających się Świąt i zaproponowała swoim licznym obserwatorom oryginalny i bardzo elegancki pomysł na udekorowanie świątecznego drzewka. Gwiazda „Domowych rewolucji” w tym roku postawiła na jeden odcień, a sama wybrała kolor biały!

„Co powiecie na choinkę w jednym kolorze?”

Fani natychmiast pośpieszyli z odpowiedziami na pytanie Doroty i w sporej mierze propozycja Doroty spotkała się z duża aprobatą. Znaleźli się jednak i tacy, których nie przekonało jednobarwne zdobienie.

„Takie choinki są eleganckie i piękne. Ale zdecydowanie wolę pstrokatą choinkę wspomnień z ozdobami zbieranymi przez całe życie”

„Wolę jarmarczną😂. Jednokolorowa jest bardzo elegancka i oficjalna”

A Wam jak podobała się propozycja Doroty Szelągowskiej? Czy ozdabianie choinki w jednym kolorze to będzie hit tegorocznych Świat Bożego Narodzenia? A Wy jak ubraliście swoje drzewka?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz