Dorota Szelągowska w nowej modnej fryzurze! Internauci są zachwyceni!

23 września 2021
Przez: : M.J

Dorota Szelągowska zaprezentowała się w nowej odsłonie. Jedna z najbardziej lubianych gwiazd w polskim show-biznesie pokazała zdjęcie z planu zdjęciowego do programu Totalne remonty Szelągowskiej, a my od razu zwróciliśmy uwagę na jej nowy wygląd. Zmiana na plus?

Programy Doroty Szelągowskiej

Dorota jest zarówno prezenterką telewizyjną, jak i jedną z najpopularniejszych architektek wnętrz w Polsce. Zdobyła ogromną sympatię widzów za sprawą takich programów jak: Dorota was urządzi, Dorota inspiruje, czy Totalne remonty Szelągowskiej. Dzięki tym produkcjom możemy zobaczyć, jak niedużym kosztem możemy odmienić wnętrza oraz w szybkim tempie przeprowadzić metamorfozę swojego mieszkania.

Szelągowska, jak większość popularnych osób prowadzi bardzo aktywnie swój profil na Instagramie. Zgromadziła tam już ponad 800 tysięcy obserwatorów, którzy mogą w sieci nie tylko oglądać jej zdjęcia, ale równie chętnie pokazuje tam fotki z planów zdjęciowych, czy wrzuca ciekawe aranżacje wnętrz. Na profilu projektantki znajdziemy również zdjęcia jej mieszkania, które musimy przyznać jest bardzo stylowe i przytulne. Dorotę na Instagramie znajdziecie pod nazwą #dotindotin.

Zobacz także: Dorota Szelągowska jest zakochana! Zdradziła to u Wojewódzkiego!

Tym razem Dorota korzystając z przerwy w pracy wrzuciła zdjęcie, na którym zaprezentowała swoją metamorfozę. Jak widzimy, w jej ręku pojawił się również papieros, jednak jak zaznaczyła, tak właśnie wygląda “fajrant”.

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę

Choć 40-latka nie zdecydowała się na drastyczną metamorfozę i nadal pozostała wierna blond włosom, to jak widzimy, znacznie je rozjaśniła oraz zdecydowała się na modne cięcie. Nowa fryzura Doroty wyraźnie przypadła do gustu internautom, bo jak czytamy w komentarzach na Instagramie Szelągowskiej.

“Włosy-cudo 👌”

“Ano właśnie piękne włosy, pasują Pani😊”

“Te włosy 🔥🔥🔥🔥❤️❤️❤️ sztosik 👌”

“Uprzedzam obrońców moich płuc – fajrant musi tak wyglądać”– tak brzmi opis do zdjęcia Doroty Szelągowskiej.

Dorota Szelągowska
Metamorfoza Doroty Szelągowskiej.

Choć zmiana nie jest diametralna, to Szelągowska w tej fryzurze wygląda przepięknie. My również podpisujemy się pod powyższymi komentarzami!

A Wam, jak się podoba?

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz