Dorota Szelągowska w końcu zdradziła prawdę o swoim nowym związku

15 września 2021
Przez: : W.M.

Szelągowska w miniony worek była gościem w programie Kuby Wojewódzkiego. Dziennikarz umiejętnie wypytywał dekoratorkę o jej byłych mężów, a także o nowy związek. Dorota zdradziła, jaka jest prawda.

Szelągowska życie uczuciowe

Dorota Szelągowska to bez wątpienia jedna z najbardziej popularnych dekoratorek w kraju. Córka Katarzyny Grocholi od lat pracuje w telewizji, gdzie pokazuje widzom, jak w prosty, ale ciekawy sposób zmienić wnętrza domów i mieszkań.

Chociaż 40-latka stara się chronić swoją prywatność, fani od lat interesują się także jej życiem uczuciowym. Szelągowska ma za sobą kilka nieudanych związków. Pierwszym mężem Doroty był Paweł Hartlieb, z którym prezenterka związała się, mając zaledwie 20 lat. Owocem ich związku jest syn Antoni, który urodził się w 2001 roku. Małżeństwo z aktorem ostatecznie nie przetrwało i Szelągowska związała się ze znanym muzykiem – Adamem Sztabą. Po 11 latach para postanowiła się pobrać, jednak ostatecznie związek ten również zakończył się rozwodem.

W 2017 Dorota wyszła za Michała Wawro, z którym ma córkę Wandę. Rok po przyjściu na świat ich dziecka para rozstała się i ostatecznie rozwiodła się w 2021 roku.

Nowa miłość Szelągowskiej

Chociaż jeszcze kilka dni temu fani programu Kuby Wojewódzkiego byli przekonani, że nie zobaczą na antenie nowych odcinków show, post o odejściu Kuby ze stacji TVN okazał się zwykłym żartem. W miniony wtorek wyemitowany został drugi odcinek najnowszego sezonu programu Wojewódzkiego i tym razem gośćmi prezentera była Aniela Bogusz znana jako Lil Masti oraz Dorota Szelągowska.

Zobacz także: Kim jest Lil Masti?

Rozmowa Kuby z projektantką wnętrz w pewnym momencie zboczyła na tory prywatne. Dorota potwierdziła u Wojewódzkiego ostatnie doniesienia o swoim rozwodzie.

„Celebrowałam bardziej mój ostatni rozwód niż ostatni ślub. Bo cieszyłam się, że jakiś okres w moim życiu się nareszcie kończy. Uważam, że nie ma o czym rozmawiać.”

W dalszej części rozmowy Szelągowska zdradziła, że rozpadowi związku zawsze winne są dwie osoby. Wojewódzki drążąc temat, zapytał Dorotę o jej nowego partnera.

„Masz teraz kogoś?”

Dorota w Końcu potwierdzała przypuszczenia mediów, które od kilku miesięcy twierdziły, że projektantka z kimś się spotyka.

„Mam” – odpowiedziała bez zastanowienia Szelągowska

Szelągowska u Wojewódzkiego
Dorota Szelągowska w programie Wojewódzkiego

źródło: Instagram Dorota Szelągowska/TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej