Dorota Szelągowska w stroju kąpielowym i bez makijażu! Taki widok to rzadkość!

20 lipca 2020
Przez: : MC

Dorota Szelągowska w stroju kąpielowym na Instagramie! Prezenterka opublikowała na swoim profilu naturalne zdjęcie ze swoją asystentką Mariką. Internauci nie szczędzili im komplementów!

Dorota Szelągowska to jedna z najbardziej popularnych projektantek wnętrz. Swój talent do wystroju mieszkań i ciekawych, praktycznych rozwiązań zaprezentowała w wielu programach telewizyjnych, m.in. Weekendowe metamorfozy Doroty, Domowe rewolucje czy Polowanie na mieszkanie. Cieszą się one dużą popularnością nie tylko ze względu na nietuzinkowe pomysły, ale Dorota uwielbiana jest przez całą rzeszę telewidzów. Co ciekawe, Szelągowska rozpoczęła swoją karierę telewizyjną już w 1998 roku prowadząc młodzieżowy program Rower Błażeja. Jej kariera szybko nabrała tempa. Prowadziła potem Pytanie na Śniadanie, Polskie lato i Dietosferę.

Zobacz także: Afera z Dorotą Szelągowską! Projektantka wnętrz wydała oświadczenie!

Dorota Szelągowska w stroju kąpielowym!

Prezenterka opublikowała na swoim Instagramie naturalne zdjęcie bez makijażu w stroju kąpielowym! Dorota pozuje razem z Mariką – swoją asystentką. Zobacz: Marika Jóźwiak pokazała mieszkanie! Asystentka Szelągowskiej uwielbia eklektyczne wnętrza! Okazuje się, że kobiety postanowiły odpocząć przed kolejnymi zdjęciami do programu Totalne remonty Szelągowskiej. W opisie zdjęcia czytamy:

“Może i nie wyszłam na tym zdjęciu korzystnie, ale całkiem prawdziwie 🙂 mamy 24 godzinne wakacje z @marikaolimpia przed zdjęciami do #totalneremontyszelągowskiej w @tvn.pl – już w poniedziałek pierwszy bohater dowie się, że zaczynamy! I zaczniemy- od razu 🥰🥰🥰”

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo pozytywnych komentarzy, a internauci nie szczędzili komplementów:

“Jesteś wspaniała! Ten szczery uśmiech mówi więcej niż tysiąc słów 😘”

“Jak nastolatka 😍”

“Pięknie wyglądacie! 😍🤗”

Jak podoba Wam się najnowsze zdjęcie Doroty Szelągowskiej?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz