Dorota Szelągowska zdobyła się na szczere wyznanie i niesamowity gest: “Moja córka ma wadę serca”

30 września 2021
Przez: : M.J

Najbardziej znana projektantka w naszym kraju zdobyła się na swoim profilu w mediach społecznościowych na poruszające wyznanie. Jak się okazuje, córka Szelągowskiej Wanda zmaga się z wadą serca. Dorota zdecydowała się wyznać to swoim obserwatorom oraz zdecydowała się na godny podziwu gest.

Kilka słów o Dorocie Szelągowskiej

Dorota Szelągowska należy do grona tych gwiazd, które bardzo chronią swojej prywatności. Choć niewiele wiadomo na temat życia prywatnego projektantki, to coraz bardziej otwiera się przed swoimi fanami. Dodajmy, że Dorota jest mamą nastoletniego syna oraz córeczki, która przyszła na świat w 2018 roku.

Zobacz także: Dorota Szelągowska otworzyła się u Kuby Wojewódzkiego. Ilu miała partnerów?

Tym razem na Instagramie Doroty pojawiła się relacja, w której zdobyła się na szczere wyznanie. Jak się okazuje, jakiś czas temu jej córeczka trafiła do Centrum Zdrowia Dziecka. Wanda zmaga się z wadą serca.

Choroba córki Szelągowskiej

Dorota Szelągowska jakiś czas temu była z córką w szpitalu. Jak zaznaczyła, było to dla niej bardzo ciężkie doświadczeniem, jednak najgorsze chwile mają już za sobą.

“Czekałam na ten dzień od paru miesięcy. Jadę do Centrum Zdrowia Dziecka. Tym razem już nie jako mama pacjenta. Moja córka ma wadę serca, więc jakiś czas temu spędziłam tam trochę czasu. I to było naprawdę trudne doświadczenie, chociaż też bardzo ubogacające”– słyszeliśmy na Instagramie Szelągowskiej.

Remonty Doroty Szelągowskiej.
Screen z Instagrama Doroty Szelągowskiej.

Po tym ciężkim doświadczeniu Dorota zdecydowała się nie załamywać, ale wziąć się do pracy. Wraz ze swoją ekipą pomogą wyremontować jedną z łazienek w Centrum Zdrowia Dziecka. Warto podkreślić, że jest to pomysł Doroty, która zorganizowała sponsorów, dzięki którym będzie można pomóc małym pacjentom:

“Dzisiaj zaczynamy tam remont łazienki. To rzecz potrzebna i niepełnosprawnym, i rodzicom. Będzie tam pralka i suszarka, których tam bardzo brakowało. To mój projekt prywatny. Trzymajcie za nas kciuki, bo musimy to zrobić szybko i dobrze. Ekipa ma tylko sześć dni”– dodała na zakończenie Szelągowska.

Za ten gest należą się Dorocie, jak i jej całej ekipie ogromne brawa!

Trzymamy kciuki i liczymy na to, że Dorota pokaże nam efekt końcowy remontu.

Źródło: Instagram Doroty Szelągowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz