Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę! Jak prezentuje się z grzywką?

1 sierpnia 2020
Przez: : MC

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę! Efektami pracy Macieja Wróblewskiego – znanego fryzjera, pochwaliła się na swoim Instagramie! Jak oceniacie metamorfozę Doroty?

Dorota Szelągowska jest jedną z najpopularniejszych projektantek wnętrz w naszym kraju, która zachwyciła Polaków swoim praktycznymi i oryginalnymi wystroju i organizacji mieszkań. Swój talent zaprezentowała w wielu programach telewizyjnych, m.in. Weekendowe metamorfozy DorotyDomowe rewolucje czy Polowanie na mieszkanie. Cieszą się one ogromną popularnością, a sama Dorota zyskała sobie ogromną rzeszę fanów.

W ostatnich tygodniach o Dorocie zrobiło się wyjątkowo głośno, ze względu na nową kampanię reklamową, w której wzięła udział. Wszystko rozchodzi się o przeciwzmarszczkowy krem, który Szelągowska zdecydowała się zareklamować. Internauci zarzucili jej, że produkt ten jest testowany na zwierzętach. Dorota zdecydowała się wydać oświadczenie w tej sprawie. Szczegóły na ten temat znajdziesz tutaj: Afera z Dorotą Szelągowską! Projektantka wnętrz wydała oświadczenie!

Dorota Szelągowska zmieniła fryzurę!

Dorota aktywnie prowadzi swojego prężnie rozwijającego się Instagrama, który obserwuje ponad 776 tys osób! W jednym z ostatnich postów poinformowała, że udała się do fryzjera.

“I co teraz będzie ??? 😋 Wszystko w rękach @maciej_wroblewski_official – dałam Mu wolną rękę ❤️” – napisała Dorota.

Warto wspomnieć, że Maciej Wróblewski to znany i utalentowany fryzjer, który współpracuje przy wielu produkcjach telewizyjnych, m.in. “Projekt Lady”.

Szelągowska w kolejnym poście postanowiła pochwalić się nową, odświeżoną fryzurą! Dorota postawiła na grzywkę na bok!

https://www.instagram.com/p/CDUUQIEg1Xd/?igshid=1hirmovvn8c9a

Pod postem nie zabrakło pozytywnych komentarzy internautów. Czytamy:

“Ładnemu we wszystkim ładnie 😀”

“Pięknie 😍”

“Ślicznie wyglądasz na tym zdjęcie jak nastolatka 😍❤️👌🔥”

Co sądzicie o Dorocie Szelągowskiej w grzywce?

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz