“Dzień Dobry TVN”: Dorota Wellman zemdlała w trakcie programu. Prezenterkę zabrała karetka

27 listopada 2023
Przez: : W.M.

Dorota Wellman to jedna z ulubionych prezenterek pasma śniadaniowego Dzień Dobry TVN. Jakiś czas temu programowa partnerka Marcina Prokopa wyjawiła, że cierpi na przewlekłą chorobę. Podczas kręcenia jednego z odcinków DDTVN Dorota Wellman zemdlała. Na miejscu pojawiło się pogotowie.

Dorota Wellman cierpi na bolesne migreny

Dorota Wellman, jedna z najbardziej cenionych prezenterek Dzień Dobry TVN otwarcie przyznała kiedyś, że często zmaga się z bolesnymi migrenami.

“Mam jeden podstawowy problem, to znaczy potworne migreny, które są ciężką chorobą dotyczącą ponad 2 milionów Polaków. Kiedyś mówiło się: “przestań pie…yć, boli cię główka, paluszek i główka szkolna wymówka”… No nikomu nie życzę takiej choroby przewlekłej, bo to jest choroba przewlekła.”


Jak wyznała jakiś czas temu w rozmowie z Wirtualną Polską, właśnie podczas kręcenia jednego z odcinków DDTVN doznała potężnego ataku. Podczas jednego z wydań programu Dzień Dobry TVN doszło do nieoczekiwanego incydentu. Prezenterka zemdlała, co wymagało interwencji karetki pogotowia.

“Któregoś dnia w “Dzień dobry TVN”, gdy po raz pierwszy zabrała mnie stamtąd karetka pogotowia, ja już zwalniałam, czyli zaczęłam mówić inaczej. Już wiedziałam, że jest taki ból głowy i mówię do Marcina “Zemdleję na reklamach”. I zemdlałam na reklamach” – dodała

Prezenterka podkreśliła, że chce wspierać wszystkie osoby, które także borykają się z migreną i poszukują metod złagodzenia jej objawów.

Zniknięcie Doroty Wellman z DDTVN

Przypominamy, że niedawno Doroty Wellman zabrakło w kilku odcinkach Dzień Dobry TVN, co wyjątkowo zaniepokoiło widzów. Marcin Prokop prowadził wówczas wydania z innymi prezenterami m.in. z Damianem Michałowskim, a także Pauliną Krupińską.

Podczas jego z odcinków DDTVN Prokop zwrócił się do widzów, uspokajając ich, że Dorota Wellman wkrótce wróci do prowadzenia programu i tak też się stało. Prezenterzy nie wyjawili jednak, co było wówczas powodem nieobecności Doroty Wellman w Dzień Dobry TVN.

Dorota Wellman i Marcin Prokop od wielu lat prowadzącą wspólnie DDTVN i wielu widzów jest zdania, iż to najlepszy duet prowadzących w historii tego programu. Lubicie ich oglądać?

Dorota Wellman, fot. AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej