Dramat Magdaleny Stępień. U syna Jakuba Rzeźniczaka zdiagnozowano RAKA

20 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Niedawno Magdalena Stępień ogłosiła swoim fanom na Instagramie, że znika z mediów społecznościowych. Po niedługim czasie była partnerka i matka dziecka Rzeźniczaka wróciła i wyznała, że jej syn Oliwier mierzy się z poważną chorobą. Dziecko Rzeźniczka i Stępień ma nowotwór.

Syn Stępień i Rzeźniczka
SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Magda Stępień i Jakub Rzeźniczak

Jakub Rzeźniczak to jeden z najbardziej znanych polskich piłkarzy, ale głównie ze względu na barwne życie uczuciowe. Jedną z partnerek sportowca była między innymi Magdalena Stępień. Wielu fanom Kuby wydało się, że to właśnie u boku pięknej modelki Rzeźniczak w końcu ustatkuję się i stworzy prawdziwą rodzinę.

Niedługo po tym, jak okazało się, że piłkarz i modelka znana widzom z programu Top Model są razem, zakochani przekazali, że spodziewają się dziecka. Magdalena i Jakub przez kilka miesięcy cieszyli się swoim szczęściem i z radością oczekiwali przyjścia na świat pierwszego wspólnego dziecka. Niestety tuż przed porodem wyszło na jaw, że Rzeźniczak porzucił ciężarną Stępień.

Syn Magdaleny Stępień ma raka

Pod koniec grudnia 2021 roku, kilka dni po tym, jak okazało się, że były partner Stępień oświadczył się nowej dziewczynie, modelka poinformowała swoich obserwatoriów na Instagramie, że dla dobra swojego i jej syna, znika z mediów społecznościowych.

Zobacz także: Rzeźniczak oświadczył się nowej partnerce.

Po kilku tygodniach Magdalena wróciła do sieci. Niestety wieści, które przekazała na swoim profilu, nie są wcale przyjemne.

Okazało się, że syn Magdy i Jakuba jest poważnie chory.

„Kochani…

Znikając z mediów społecznościowych pragnęłam tylko spokoju dla siebie i dla mojego Synka. Niestety nie było mi to dane. Życie bywa przewrotne i na pewno Wiele i Wielu z Was tego doświadczyło. W tym również i ja. Jednak to z czym przyszło mi się zmierzyć to walka o życie mojego kochanego Synka.” – zaczęła

W dniu dzisiejszym Magdalena dowiedziała się, że jej syn Oliwier ma raka wątroby.

„Kiedy pół roku temu Oliwier pojawił się na świecie byłam najszczęśliwszą kobietą nie tylko na kuli ziemskiej, ale i w całym wszechświecie. Wiedziałam, że od tej pory będziemy mieli siebie i miłość, której nie da opisać się słowami. Jest dla mnie wszystkim. Nikt i nic nie jest ważniejsze od Niego. Dziś usłyszałam straszną wiadomość, diagnozę – nowotwór – bardzo rzadko występujący guz wątroby.”

Stępień podzieliła się ze swoimi obserwatorami informacjami o dalszym leczeniu synka. Dziecko Magdaleny i Jakuba Rzeźniczaka już wkrótce rozpocznie chemioterapię. Przy okazji mama Oliwiera poprosiła internatów, aby razem z nią połączyli się w modlitwie o zdrowie i życie jej synka.

„Rozpoczynamy walkę, której areną jest szpital. Walkę o ŻYCIE. Oliwierek niebawem przejdzie chemioterapię, a później jeśli będzie taka możliwość będzie leczony chirurgicznie.

Bardzo wierzę w to, że mój mały Wojownik będzie zdrowy, że będziemy cieszyć się życiem. Jedyne o co chce Was poprosić to modlitwa w intencji zdrowia mojego Kochanego Olisia. Płynie od Was taka dobra energia, ze jeśli wszyscy połączymy się w modlitwie to na pewno stanie się cud.”

https://www.instagram.com/p/CY9aUGws4_M/?utm_source=ig_web_copy_link

Magdzie i jej synkowi życzymy dużo siły!

źródło: Instagram Magdaleny Stępień/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz