Połącz się z nami

Dramat na gali PunchDown 5! Artur ,,Waluś’’ Walczak walczy o życie!

PuchDown 5

News

Dramat na gali PunchDown 5! Artur ,,Waluś’’ Walczak walczy o życie!

Ostatnia gala PunchDown 5 zakończyła się prawdziwym dramatem! Jeden z najbardziej znanych zawodników, Artur Walczak doznał poważnych obrażeń. Po interwencji lekarskiej okazało się, że jego stan jest krytyczny!

PunchDown

Gale PunchDown, których organizatorem jest między innymi Jakub Henke znany z programu Warsaw Shore, cieszyły się dotychczas dość dużym zainteresowanym widzów, ale także celebrytów, którzy próbowali w nich swoich sił.

Pojedynki między nimi, jak sama nazwa mówi polegały na pokonaniu przeciwnika poprzez potocznie mówiąc ,,liście’’. Wśród zawodników, którzy zdecydowali się wziąć udział w tym widowisku znaleźli się między innymi Esmeralda Godlewska, Dawid Zalewski oraz Marcin Kostrzewski.

Do tej pory odbyło się 5 gal PunchDown. Ostatnia z nich miała miejsce 22 października 2021 roku we Wrocławiu.

Zobacz także: Dubiel zdradził stawni na Fame MMA!

Dramatyczny finał gali PunchDown 5

W jednym z pojedynków na 5. gali Punchdown naprzeciw sobie stanęli Artur Walczak, znany także jako Waluś oraz Dawid Zalewski. Rywalizacja między nimi była niezwykle zacięta, lecz nikt nie spodziewał się, jak tragiczny może się zakończyć.

Artur Waluś Walczak
Artur Walczak przed galą PunchDown 5

Zalewski znokautował Walczaka do tego stopnia, że upadł na ziemię, a scenę opuścił już na noszach po interwencji ratowników medycznych.

Jak się okazuje, jego obrażenia były poważne na tyle, iż bezzwłocznie przetransportowano go do szpitala. Tam tam lekarze mogli udzielić mu fachowej pomocy.

Zobacz także: Dawid Zalewski zabrał głos! Artur Walczak walczy o życie!

Po tym, jak Waluś trafił do szpitala, lekarze poddali go szczegółowym badaniom i okazało się, że wymagał niezwłocznej operacji. Obrażenia, jakie poniósł na gali są poważne na tyle, że mogą zagrażać jego życiu.

Myślicie, że gale tego typu powinny przestać być organizowane?

źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry