Marcin Dubiel u Kuby Wojewódzkiego: youtuber zdradził stawki na Fame MMA. SZOK!

20 października 2021
Przez: : MC

Marcin Dubiel i Mateusz Damięcki byli gośćmi w najnowszym odcinku programu Kuby Wojewódzkiego. Youtuber zdobył się na wyznanie związane z zarobkami na Fame MMA. Te kwoty Was zszokują!

View this post on Instagram

A post shared by Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Kilka słów o Marcinie

Marcin Dubiel to niewątpliwie jedna z największych gwiazd na polskim YouTube. Swego czasu był członkiem Teamu X, który tworzył razem z Kacprem Błońskim, Lexy Chaplin i Julią Kosterą. Nad wszystkim czuwał Stuart Burton, znany w sieci jako Stuu, który był pomysłodawcą i założycielem całego projektu. Ostatecznie Team X nie przetrwał próby czasu, a liczne wpadki, potknięcia i konflikty skutkowały rozpadem składu. Nie mniej jednak projekt wypromował ich członków. Obecnie każdy z nich wciąż rozwija karierę w sieci i trzeba przyznać, że członkowie Teamu są topowymi influencerami w naszym kraju.

Zobacz także: Marcin cały we krwi! Wiemy, co się stało

Marcin ma na swoim koncie również karierę sportową, którą wciąż rozwija. Wystąpił trzykrotnie na gali Fame MMA, gdzie stoczył walki z Kacprem Błońskim. Obie przegrał. Z kolei podczas 10. edycji sportowego wydarzenia, zmierzył się Cezarym „Czarem” Nykielem, z którym wygrał.

View this post on Instagram

A post shared by Marcin Dubiel (@marcindubiel)

Marcin Dubiel o zarobkach na Fame MMA

W ostatnim odcinku programu Kuby Wojewódzkiego gośćmi byli: Marcin Dubiel i Mateusz Damięcki. Stali widzowie Kuby wiedzą, że dziennikarz uwielbia pytać swoich rozmówców o zarobki oraz tematy związane z pieniędzmi. Tak było i tym razem, kiedy zapytał Marcina o gażę na Fame MMA. Odpowiedź youtubera może Was zszokować!

Zobacz także: Kuba Wojewódzki wytłumaczył się z żartu o Jacku Jelonku

Marcin Dubiel i Mateusz Damięcki u Kuby Wojewódzkiego

Zobacz także: Natsu z Teamu X 2 zdradziła swoje zarobki!

Oczywiście w programie nie padły konkretne kwoty, bowiem członków federacji wiąże umowa. Marcin podał jednak widełki, w których mieszczą się wynagrodzenia gwiazd. Okazuje się, że niektórzy z nich potrafią zarobić od 500 tys. zł do nawet miliona!

Spodziewaliście się takich kwot?

źródło: Instagram Marcina Dubiela / Kuby Wojewódzkiego, TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej