Dramat w rodzinie Joanny Opozdy. Ojciec aktorki STRZELAŁ do jej mamy, siostry i Antka Królikowskiego!

9 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Jak dodaje jeden z portali plotkarskich, w dniu wczorajszym doszło do scen rodem z najlepszych filmów akcji. Ojciec Joanny Opozdy strzelał do jej męża, siostry oraz mamy. Jedna z osób trafiła do szpitala. Aktorka skomentowała całe zdarzenie.

View this post on Instagram

A post shared by joanna opozda (@asiaopozda)

Ojciec Joanny Opozdy

O tym, że Joanna Opozda nie ma najlepszych relacji ze swoim ojcem, wiadomo już od dawna. Warto przypomnieć, że to właśnie tato aktorki zdradził, że jego córka razem z mężem Antkiem Królikowskim spodziewają się dziecka.

Ojciec ciężarnej aktorki jeszcze do niedawna mieszkał na Madagaskarze. Jak podaje portal Pudelek.pl, pokazując przesłane do nich nagranie ze strzelaniny, według relacji świadków Dariusz Opozda wrócił już do Polski i miał wyrzucić z mieszkania w Busku-Zdroju swoją żonę Małgorzatę oraz wymienić zamki w drzwiach. W minioną sobotę Antoni Królikowski, razem ze swoją teściową oraz siostrą Joanny pojawili się pod mieszkaniem, aby odzyskać rzeczy żony Dariusza Opozdy. Na miejscu zdarzenia obecna była także policja.

Zobacz także: Ojciec Opozdy pokazał prywatne wiadomości z Antkiem Królikowskim.

Dariusz Opozda strzelał do rodziny

Niestety cała sytuacja nie zakończyła się przyjaźnie i ostatecznie przerodziła się w sceny rodem z filmów akcji. Ojciec Joanny zaczął grozić i strzelać z broni na klatce schodowej.

„Ty k***o stara wiesz, co się, k***rwa, za moment stanie. No, dawaj!”- słychać na nagraniu

Po wystrzałach słychać także krzyki i piski przerażonych osób, a na przesłanym filmie widać twarz Dariusza Opozdy. Jak informuje Pudelek.pl, kule przebiły ścianę.

„Jak dodaje nasz informator, kule przebiły ściany. Ponoć gdyby mierzono tylko trochę niżej, istnieje ryzyko, że pociski trafiłyby którąś z osób stojących po drugiej stronie – Małgorzatę Opozdę, jej córkę albo Antka Królikowskiego”

Jak dodaje portal, siostra Joanny Opozdy wylądowała po tym zajściu w szpitalu.

Cała zdarzenie skomentowała krótko zszokowana Joasia.

„Niestety to prawda. Jestem zdruzgotana. Nie chcę tego na razie komentować” – powiedziała Pudelkowi Opozda

Zaskoczeni?

Opozda i Królikowski
scena z: Joanna Opozda, Antoni Królikowski, SK:, , fot. Podlewski/AKPA

źródło: Pudelek.pl/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej