Ojciec Opozdy wyjawił, że aktorka jest w ciąży! Pokazał prywatne wiadomości od Antka

27 września 2021
Przez: : KS

Już od jakiegoś czasu w mediach pojawiały się głosy o ciąży Joanny Opozdy, która niedawno wyszła za mąż za aktora Antka Królikowskiego. Sama zainteresowana starała się dementować te wieści. Ostatecznie, ojciec kobiety wyjawił, że jego córka spodziewa się dziecka.

Joanna Opozda i Antek Królikowski

Związek Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego od dłuższego czasu jest tematem, który nurtuje nie tylko media, ale także fanów aktorskiej pary. Tym bardziej, że gwiazdy mają za sobą głośne rozstanie. Jednakże, niedługo później ich relacje powróciły na odpowiednie tory.

Opozda i Królikowski zdecydowali się dać sobie drugą szansę i ponownie stworzyli parę. Co więcej, wiele osób zszokował fakt, że ostatecznie stanęli na ślubnym kobiercu. Już wtedy pojawiły się spekulacje, że powodem szybkiego ślubu jest to, że Joanna Opozda jest w ciąży.

Aktorka chcąc udowodnić, że wszyscy są w błędzie opublikowała zdjęcia sprzed kilku miesięcy, na których pokazuje pierścionek zaręczynowy.

Zobacz także: Joanna Opoda opowiedziała o pobycie w szpitalu

Joanna Opozda jest w ciąży

W związku z głośną sytuacją, jaka od kilku dni towarzyszy rodzinie Joanny Opozdy, zarówno ojciec, jak i matka aktorki wystosowali publiczne oświadczenia. W jednym z nich Dariusz Opozda ujawnił wiadomości, których autorem jest Antoni Królikowski.

Aktor w obawie o swoją żonę prosi jej ojca, aby przestał dostarczać jej powodów do stresu, ponieważ z trudem przechodzi ciążę. Słowa Królikowskiego potwierdzają, że Opozda jest w ciąży, choć przez długi czas starała się zachować ten fakt w tajemnicy.

Kłótnia Królikowskiego i ojca Opozdy
Screen – Facebook Daruisza Opozda

Co więcej, ciążę gwiazdy w swoim oświadczeniu potwierdziła również jej matka, która także martwi się o córkę. Kobieta zdradziła również, że aktorka niedawno przebywała w szpitalu w związku z komplikacjami zdrowotnymi.

“Moja córka wczoraj była w szpitalu z ostrymi komplikacjami co wobec stanu w jakim jest ,spowodowało nasze przerażenie.”

Wpis mamy Opozdy
Screen- Facebook Małgogrzata Opozda

Niewątpliwie, napięta sytuacja w rodzinie Joanny Opozdy nie pozwala jej w spokoju przeżywać pierwszej ciąży.

Źródło: Facebook Dariusza Opozdy/Facebook Małgorzaty Opozdy

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej