Połącz się z nami

Dramatyczny upadek Kasi Dziurskiej, zaskakujący komentarz Pauliny Krupińskiej, czyli co wydarzyło się w ostatnim odcinku „Dance Dance Dance”?

Rozrywka

Dramatyczny upadek Kasi Dziurskiej, zaskakujący komentarz Pauliny Krupińskiej, czyli co wydarzyło się w ostatnim odcinku „Dance Dance Dance”?

Kolejny odcinek tanecznego show Polsatu za nami. Co takiego wydarzyło się na scenie „Dance Dance Dance”? Kto opuścił programu w tym tygodniu? Musicie to przeczytać!

Ostatni odcinek programu widzowie na pewno zapamiętają na długo. Chwile grozy przeżyliśmy za sprawą Kasi Dziurskiej , która podczas wykonywania wraz ze swoim partnerem Emilem Gankowskim tańca do utworu Pink „Try”, uderzyła głową w stół będący elementem scenografii. Para wykonywała akrobację, w której Kasia zawiesiła się na żyrandolu, niestety nie wszystko poszło tak jak powinno i sportsmanka spadła, prosto na stół, uderzając przy tym o niego głową. Bez wątpienia większość widzów zamarła, jednak para nawet na moment nie przerwała swojego tańca. Taką postawą zdobyli wielkie uznanie jury i zostali docenieni za poświęcenie. Para bez problemu przeszła do kolejnego odcinka programu.

Niestety o przychylności jurorów nie mogą powiedzieć Paulina Krupińska i Klaudia Halecjio, które w tym tygodniu pożegnały się z programem. Dziewczyny zatańczyły choreografię z teledysku Shakiry i Beyonce „Beautiful Liar”.  W drugiej części programu Klaudia zatańczyła do klipu Kylie Minogue  „Can’t Get You Out of My Head”. I choć jej występ został dość wysoko oceniony, po zsumowaniu punktów to para Halejcio- Krupińska musiała opuścić program. Druga zagrożoną parą był duet Wiktorii Gąsiewskiej i Adama Zdrójkowskiego, którym tym razem szczęście dopisało i przeszli do kolejnego etapu.

Z ocenami i decyzją sędziów nie zgodziła się Paulina Krupińska, której ciężko było przyjąć do wiadomości, że przegrała:

„Tak naprawdę, wydaje mi się, że dzisiaj jest taki duży niedosyt, bo tak szczerze, dzisiaj, punktacja wasza jurorzy, była tak dziwna, że mam wrażenie, że dzisiaj, przepraszam, z całym szacunkiem, to nie jest program o tańcu. Może to jest bardzo krzywdzące, ja wiem, że ten materiał nie pójdzie, ale mam jakieś takie bardzo dziwne, mieszane uczucia… Może to jest zbyt odważne, ale na pewno nie zgodziłabym się z werdyktem, jeżeli chodzi o solo Klaudii za tak niską punktację, bo po prostu Klaudia byłaś dla nie mnie dzisiaj najlepsza” – ostro skomentowała Krupińska

Jej komentarz bardzo zszokował zarówno widzów jak i jurorów

„Nieładne to było bardzo. Dostała wysoką punktację” – skomentował zaskoczony Robert Kupisz.

„To było słabe” – wtrąciła Ewa Chodakowska.

Jeszcze przed emisją odcinka, jedna z jurorek Ewa Chodakowska zamieściła wpis na Instagramie, w którym sugeruje skąd się wzięła zeszłotygodniowa afera.  Już po programie, w komentarzach pod postem, trenerka tłumaczy, że ten  odcinek był nagrywany w zeszły czwartek. Czyli w momencie, kiedy wybuchła awantura ze strony Pauliny Krupińskiej, już wiadomo było, że modelka nie wystąpi w kolejnym odcinku! Widocznie stąd tyle żalu i gniewu było w słowach Pauliny.

Czy komentarz Pauliny Krupińskiej sugerujący, że w tym programie nie chodzi o taniec, jest słuszny i rzeczywiście oceny jury są niesprawiedliwe?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Rozrywka

Do góry