„99 – gra o wszystko”: Drugi sezon bez celebrytów! Znamy szczegóły!

6 stycznia 2022
Przez: : M.J

Z okazji 10-lecia stacji TTV na naszych ekranach zawitała nowa produkcja. Program 99-gra o wszystko niemal od razu skradł serca widzów i jak się okazuje, już niebawem zobaczymy na swoich ekranach drugą edycję. Co się zmieni? Poznajcie szczegóły.

Zasady programu 99-gra o wszystko

Program 99-gra o wszystko oparty jest na belgijskim formacie 99 to beat. Zasady programu są bardzo proste. Kilkudziesięciu celebrytów, których widzowie doskonale znają z programów nadawanych w stacji TTV konkuruje ze sobą w różnych konkurencjach. Muszą wykazać się sprawnością, sprytem oraz mieć sporo szczęścia, aby przejść do kolejnego zadania. Po każdej z konkurencji odpada jedna osoba, która dane zadanie wykonała jako ostatnia.

Zobacz także: Co znaczy liczba 99 w programie 99-gra o wszystko?

W pierwszej edycji nie zabrakło celebrytów, których pokochali widzowie. Bohaterowie Królowych życia, Gogglebox. Przed telewizorem, Ostrego cięcia, czy Down the road dają z siebie wszystko podczas wykonywania kolejnych zadań. W tej produkcji pojawili się również inne osoby związane ze stacją TTV, które dzięki niej dają się nam lepiej poznać.

Zobacz także: Himera z 99-gra o wszystko bez przebrania! Mamy zdjęcia!

Gwiazdy stacji TTV.
Wszyscy uczestnicy programu stacji TTV.

Teraz portal wirtualnemedia.pl donosi, że będzie również druga edycja, jednak tym razem nie zobaczymy w niej znanych twarzy.

Zobacz także: Kotońska zdradziła, kto wygra pierwszą edycję 99-gra o wszystko?

Drugi sezon programu stacji TTV

Pierwszy sezon składa się z sześciu odcinków emitowanych w styczniu 2022 roku.
Druga edycja pojawi się na naszych ekranach wiosną 2022 roku. Tym razem udział w niej wezmą zwykli uczestnicy, którzy będą mogli spróbować swoich sił w różnych konkurencjach. Uczestnicy zostaną wyłonieni na podstawie castingów. Jeżeli jesteście zainteresowani udziałem w programie należy najpierw wypełnić formularz zgłoszeniowy, który znajdziecie na stronie gplusproduction.pl.

Chcielibyście spróbować swoich sił w programie 99-gra o wszystko? Bez wątpienia będzie to niezapomniane przeżycie!

Źródło: wirtualnemedia.pl / Instagram 99-gra o wszystko

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej