“Skazana”: Kiedy drugi sezon? Znamy datę drugiej odsłony hitowego serialu!

17 sierpnia 2022
Przez: : M.J

Serial Skazana okazał się hitem stacji TVN i platformy Player. Wielu widzów oczekiwało na wiadomość o kontynuacji produkcji z Agatą Kuleszą w roli głównej. Jak się okazuje, już niebawem pojawi się drugi sezon serialu. Jak również mogliśmy się dowiedzieć, prace na planie już ruszyły. Kiedy premiera?

Skazana

Serial oparty jest na motywach książki Ewy Ornackiej pt. Skazane na potępienie. Opowiada historię Alicji Mazur, która spełniała się w roli sędziego Sądu Okręgowego. Życie głównej bohaterki było pasmem samych sukcesów. Mazur prowadziła życie jak z bajki – dobra praca, piękna córka i związek z idealnym mężczyzną. Choć główna bohaterka sądziła, że zna się na ludziach, to wszystko zmieniło się, kiedy trafiła do zakładu karnego dla kobiet posądzona o zabójstwo. Nowa rzeczywistość sprawiła, że do tej pory ambitna i charyzmatyczna pani sędzia stojąca na straży prawa musiała walczyć o przetrwanie.

Zobacz także: Serial Skazana okazał się hitem!

Oprócz znakomitej gry aktorskiej Agaty Kuleszy widzowie pokochali również Aleksandrę Adamską, która wcieliła się w postać Pati. W serialu zobaczyliśmy również takich znakomitych aktorów jak: Bartłomiej Topa, czy Michał Czarnecki.

“Produkcja z Agatą Kuleszą i Olą Adamską w zjawiskowej roli Pati dogania w oglądalności świetnie znaną “Chyłkę”– powiedział dyrektor zarządzający platformą Player.pl.

Agata Kulesza w serialu Skazana.
Serial Skazana okazał się hitem!

Pierwsza odsłona serialu Skazana zakończyła się w takim momencie, że producenci zostawili sobie otwartą furtkę do jego kontynuacji. Jak się okazuje, zrobili to specjalnie, bo już niebawem będziemy mogli zobaczyć drugi sezon serialu opowiadającego o losach Alicji Mazur.

Drugi sezon serialu Skazana potwierdzony

Agata Kulesza jakiś czas temu była gościem śniadaniowego programu Dzień Dobry TVN. Wówczas zdradziła, że zdjęcia do drugiej odsłony serialu Skazana już ruszyły i tym samym aktorka potwierdziła doniesienia na temat kontynuacji produkcji stacji TVN. Jak się okazuje premiera drugiego sezonu zaplanowana jest na jesień 2022 roku. W drugiej odsłonie widzowie zobaczą osiem odcinków, natomiast pierwszy odcinek drugiego sezonu zobaczymy na platformie Player.pl już w listopadzie 2022 roku!

Co więcej w drugiej odsłonie serialu zobaczymy nowych bohaterów, w których role wcielą się znakomici aktorzy.

Bez wątpienia na taką wiadomość czekali fani Skazanej. My nie możemy się już doczekać!

Oglądaliście pierwszy sezon Skazanej?

Źródło: DDTVN / Instagram Skazanej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej