„Dzień Dobry TVN” bez Małgorzaty Rozenek! Krzysztof Skórzyński w nowym duecie!

11 maja 2023
Przez: : M.J

Nie da się ukryć, że od kiedy Małgorzata Rozenek-Majdan dołączyła do ekipy prowadzących Dzień Dobry TVN w sieci zawrzało. Tym razem pojawił się jeszcze większy chaos, gdyż programowy partner Rozenek, Krzysztof Skórzyński poprowadził śniadaniówkę z inną gwiazdą. Co na to widzowie?

Program Dzień Dobry TVN emitowany jest na naszych ekranach każdego ranka. W czwartkowym wydaniu na widzów czekało niemałe zaskoczenie, gdyż obok Krzysztofa Skórzyńskiego zabrakło Małgorzaty Rozenek-Majdan.

ZOBACZ TAKŻE: „Dzień Dobry TVN”: Marcin Prokop przyłapany na wizji! Musiał się tłumaczyć z niezręcznej sytuacji

U boku prowadzącego pojawiła się tym razem Ewa Drzyzga, która normalnie prowadzi śniadaniówkę z Agnieszką Woźniak-Starak. Widzowie niemal od razu zauważyli pozytywne wibracje między nowym duetem i nie szczędzili w ich stronę komplementów. Nie da się ukryć, że oberwało się ponownie Małgorzacie Rozenek.

“I taki skład powinien zostać 👌 Miło popatrzeć i posłuchać ❤️”

“Nareszcie Pan Skórzyński ma odpowiednią prowadzącą, oby tak zostało”

“Ale fajnie się ich słucha🙂można krzątać się w towarzystwie DDTVN bez Rozenkowej, której głos odstrasza 😣”

Wyraźnie było widać, że nowa para prowadzących doskonale się czuje w swoim towarzystwie, czy to oznacza, że nie zobaczymy już w Dzień Dobry TVN Małgorzaty Rozenek?

Małgorzata Rozenek wróci do Dzień Dobry TVN?

Wiele wskazuje na to, że Ewa Drzyzga zastąpiła Małgorzatę Rozenek na czas jej urlopu. Gwiazda wraz z dziećmi oraz mężem przebywa obecnie na wakacjach w Turcji. Na swoim profilu w mediach społecznościowych chętnie dzieli się fotkami i nagraniami z wakacji.

W najbliższym czasie na widzów zapewne jeszcze nie raz będą czekały zmiany, jeśli chodzi o duety prowadzące śniadaniówkę. Jak wiadomo, okres urlopowy rządzi się swoimi prawami. Już niebawem ponownie zobaczymy Małgorzatę Rozenek w roli prowadzącej.

Już jutro i w sobotę się widzimy 🫶🏻 stęskniłam się za Tobą i naszymi widzami 😁 pozdrów Ewę 😘“- napisała na profilu Krzysztofa Skórzyńskiego Małgorzata Rozenek.

Przypomnijmy, że poranny program stacji TVN prowadzą następujące duety: Marcin Prokop i Dorota Wellman, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Ewa Drzyzga i Agnieszka Woźniak-Starak, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer oraz Andrzej Skórzyński i Małgorzata Rozenek.

Który duet jest waszym ulubionym?

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej