”Dzień Dobry TVN”: Filip Chajzer zaliczył kompromitującą wpadkę! Widzowie mieli tego nie usłyszeć – „wepchnij mi go tam”

26 listopada 2022
Przez: : M.J

W programach na żywo nie trudno o wpadkę. Tym razem to Filip Chajzer padł ofiarą rzeczy martwych, bo nie wiedział, że jego mikrofon cały czas jest włączony. Na wizji padły słowa, których widzowie mieli nie usłyszeć.

Wpadki w programach na żywo

Dzień Dobry TVN jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów programów śniadaniowych. Jest to produkcja, która emitowana jest na żywo, dlatego też nie trudno w niej o wpadki prowadzących. Śniadaniówki są bacznie obserwowane przez media, a każdy nawet najmniejszy błąd gospodarzy programu następnie odbija się szerokim echem w sieci. Nie da się ukryć, że widzowie wyłapią każdą wpadkę i tak też było w przypadku Filipa Chajzera.

Filip Chajzer wraz z Małgorzatą Ohme od lat prowadzą razem Dzień Dobry TVN i mają swoje stałe grono widzów. Tym razem fani śniadaniówki TVN mogli usłyszeć z ust Filipa Chajzera kilka słów, które nie miały paść na wizji.

ZOBACZ TAKŻE: Niebezpieczna wpadka Filipa Chajzera w „Dzień dobry TVN”! Prezenter siarczyście zaklął na wizji…

Wpadka Chajzera w Dzień Dobry TVN

W piątkowym wydaniu śniadaniowego programu Chajzer wraz z Ohme przeprowadzili sporo ciekawych rozmów z zaproszonymi gośćmi, jednak w pewnym momencie doszło do wpadki. Po tym, jak gospodarze zakończyli wywiad ze zwycięzcami programu Perfect Pictures i mieli udać się do kącika kulinarnego Chajzerowi wypadł mikroport.

Mikrofon nie został jednak wyłączony przez produkcję programu, a widzowie mogli usłyszeć, jak Filip Chajzer prosi Gosię Ohme o pomoc.

Odpadł mi mikroport, Gosia! Gosia? Gosia?! “- mówił Chajzer lekko spanikowany.

Chajzer jednak nie zamierzał odpuszczać i udał się w stronę koleżanki z programu, aby pomagała mu w opałach.

Przypniesz mi mikroporcik, bo mi odpadł, proszę?”- poprosił grzecznie.

Kolejno z ust prezentera wymknęły się dwuznaczne słowa. Jak mogliśmy usłyszeć.

Wepchnij mi go tam, dziękuję!”- wypalił na wizji Chajzer.

Można śmiało powiedzieć, że Filip Chajzer jest jednym z tych prowadzących, który doskonale potrafi wyjść z opresji. Niejednokrotnie dostarczał widzom powodów do uśmiechu, a ostatnia wpadka tylko to pokazała.

Źródło: Instagram/ TVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej