Niebezpieczna wpadka Filipa Chajzera w „Dzień dobry TVN”! Prezenter siarczyście zaklął na wizji…

13 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Wpadki w programach na żywo zdarzają się notorycznie. Tym razem to spontaniczna reakcja Filipa Chajzera odbiła się szerokim echem w mediach. Prezenter podczas programu Dzień dobry TVN naśladując ruchy zaproszonego gościa, który zajmuje się breakingiem, nie tylko przecenił swoje możliwości, ale również rzucił na wizji siarczystym przekleństwem. Chajzer sam udostępnił zabawny filmik na swoim profilu.

Wpadka Filipa Chajzera

Dzień dobry TVN jest jednym z najbardziej lubianych przez widzów programów śniadaniowych. Jednym z duetów, który prowadzi dla nas program są Małgorzata Ohme i Filip Chajzer. Nie da się ukryć, że prowadzący niejednokrotnie stawiani są przed niełatwymi wyzwaniami, którym muszą podołać na wizji, a jak wiemy programy na żywo rządzą się własnymi prawami.

Filip Chajzer i Gosia Ohme.
scena z: Filip Chajzer, Małgorzata Ohme, SK:, , fot. Niemiec/AKPA

W jednym z ostatnich odcinków śniadaniowego programu doszło do zabawnej sytuacji z udziałem Filipa Chajzera. Do studia zaproszono Adama Stefańskiego, który na co dzień zajmuje się breakingiem. Gość, pokazując Chajzerowi i Ohme taneczne kroki postanowił pójść krok dalej i zaproponował prowadzącym stanie na rękach. To właśnie wtedy Filip Chajzer przecenił swoje możliwości padając na ziemię i rzucając przy tym siarczystym przekleństwem.

Zobacz także: Gigantyczna wpadka TVP! Stacja przeprasza!

Filip Chajzer przeklął na wizji w Dzień dobry TVN

Na Instagramie Filipa Chajzera pojawiło się nagrania, na którym możemy zobaczyć jego nieudany wyczyn. Dziennikarz po tym, jak stracił równowagę i runął na ziemię rzucił niecenzuralnym słowem, za co od razu przeprosił widzów.

“O kur***. Ożeż, kurczę! Trochę mnie przegięło!”– słyszeliśmy na wizji.

Zobacz także: Wpadka w Pytaniu na śniadanie z Krystianem Ochmanem! Muzyk skomentował!

Nagranie Filip podpisał w nieco bardziej cenzuralny sposób. Jak zaznaczył, w kolejnym odcinku śniadaniowego programu postara się nic sobie nie uszkodzić.

“Jutro rano widzimy się w @dziendobrytvn 😊 tym razem postaram się nic sobie nie uszkodzić… Motyla noga 🦋”

Internauci nie ukrywają, że swoim wybrykiem Chajzer od razu poprawił im dzień.

“Widziałam to. Zrobiłeś mi dzień tym k…wa po wywrotce “

“Widziałam to i padłam “

“To było mistrzostwo!!!😂 Panie Filipie zrobił mi Pan dzień tego ranka! “

Musimy przyznać, że po tym duecie można się wszystkiego spodziewać. Nie mamy wątpliwości, że jeszcze nie raz Gosia i Filip rozbawią nas do łez!

Widzieliście na żywo wpadkę Filipa Chajzera?

Źródło: Instagram Filipa Chajzera / Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej