“Dzień Dobry TVN: Jeden z prowadzących poinformował o swoim odejściu! Fani w szoku!

17 maja 2023
Przez: : M.J

Dzień Dobry TVN to program śniadaniowy, który uwielbiają Polacy. Jak się okazuje, fani śniadaniówki będą musieli pogodzić się ze zmianami w składzie prowadzących. Z programem żegna się Filip Chajzer. Co jest tego powodem? Wyjaśniamy!

Filip Chajzer odchodzi z Dzień Dobry TVN

Filip Chajzer ku zaskoczeniu wszystkich fanów poinformował o odejściu z programu śniadaniowego Dzień Dobry TVN. W śniadaniówce występował u boku Małgorzaty Ohme. Choć specyficzny humor Chajzera niekiedy wzbudzał wiele kontrowersji, dziennikarz posiada grono fanów, którzy z wielkim smutkiem zareagowali na tą zaskakującą wiadomość.

Chajzer poinformował o swoim odejściu za pomocą konta na portalu Facebook i Instagram. Dziennikarz, który mocno działa charytatywnie, opublikował wpis, w którym podziękował za zbiórkę pieniędzy na leczenie chorej na białaczkę dziewczynki. Przy okazji wspomniał również o swoim stanie zdrowia, który w ostatnim czasie nie jest najlepszy:

“Zrobiliście to ❤️❤️❤️ Hania ma szansę na życie dzięki Wam 🙌🙌🙌 jesteście najlepsi. Po 5 dniach od pierwszego posta dziś widzę 100% na pasku i…” – rozpoczął Chajzer.

Po czym skomentował stan swojego zdrowia oraz poinformował, że jego przygoda z programem telewizyjnym chwilowo się kończy:

“i… Musicie wiedzieć, że pomogliście też bardzo mi. Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem 🎢 Chwilę mnie nie będzie na antenie.
Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najblizszym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem.
Natomiast żaden najlepszy ekspert świata nie zastąpi tego co masz w głowie. A w mojej głowie dzięki Wam i Hani jest tetaz duże poczucie sensu.
To bardzo ważne bo w tej materii też nie była to… enerylandia 😔
Dziękuję ❤️ internet potrafi być straszny (hejt i inna patola), ale z drugiej strony może też ratować życie.
Dziękuję🙌
Filip”

Kto zastąpi Chajzera w Dzień Dobry TVN?

To pytanie nurtuje fanów dziennikarza oraz śniadaniówki. Na chwilę obecną stacja nie poinformowała o odejściu Filipa z programu, ani o nowej osobie, która stworzy duet z Małgorzatą Ohme. Do tej pory grono prowadzących prezentuje się następująco:

  • Dorota Wellman i Marcin Prokop
  • Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik
  • Małgorzata Ohme i Filip Chajzer
  • Paulina Krupińska i Damian Michałowski
  • Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga
  • Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński

ZOBACZ TAKŻE: Dzień Dobry TVN bez Małgorzaty Rozenek! Krzysztof Skórzyński w nowym duecie!

Prowadzący program Dzień Dobry TVN
Chajzer i Ohme

Życzymy Filipowi szybkiego powrotu do zdrowia! Jak uważacie, kto powinien zająć miejsce dziennikarza?

Źródło: Instagram Filipa Chajzera, Akpa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej