„Dzień Dobry TVN”: Poznajcie nową parę prowadzących! Jest zaskoczenie

Słowa kluczowe:
dzień dobry tvnprowadzący
3 grudnia 2023
Przez: : M.J

Zaskakujące wieści przekazano na oficjalnym profilu programu „Dzień Dobry TVN”. Jak się okazuje, już niebawem do prowadzących miał dołączyć nowy duet. Kto poprowadzi dla nas śniadaniowe pasmo? Poznajcie szczegóły!

Zmiany w Dzień Dobry TVN

Media obiegła wieść o znaczących zmianach, które czekają popularny program śniadaniowy Dzień Dobry TVN. To jeden z ulubionych śniadaniowych programów Polaków, który od lat dostarcza widzom porcję ciekawych tematów i pozytywnej energii. Jednak jakiś czas temu stacja ogłosiła, że w najnowszym sezonie z programem pożegnało się aż pięcioro dotychczasowych prowadzących.

Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, oraz Filip Chajzer którzy przez długi czas z uśmiechem witali widzów, postanowili zakończyć swoją przygodę z Dzień Dobry TVN. Nieco zaskakujące było także ogłoszenie, że Agnieszka Szulim i Małgorzata Rozenek-Majdan również opuszczają szeregi prowadzących. Plotki głosiły, że obie panie mają podjąć się nowych i fascynujących projektów w stacji TVN, co jak już wiemy się potwierdziło.

ZOBACZ TAKŻE: Dorota Wellman zemdlała w trakcie programu. Prezenterkę zabrała karetka

Stacja zapewniała, że niebawem widzów czekają zmiany. Dorota Wellman i Marcin Prokop, para znana z doskonałej współpracy, pozostali w gronie prowadzących. Również Paulina Krupińska-Karpiel wraz z Damianem Michałowskim zachowali swoje posady. Dużym zaskoczeniem był jednak nowy duet – Ewa Drzyzga i Krzysztof Skórzyński, którzy z pewnością wnieśli do programu sporo radości i uśmiechu.

Tym samym zaczęły się spekulacje na temat potencjalnych nowych twarzy w Dzień Dobry TVN. A teraz te informacje się potwierdziły. Kogo zobaczymy na swoich ekranach?

Nowi prowadzący w Dzień Dobry TVN

Na oficjalnym profilu programu najpierw pojawił się post, który od razu zwrócił naszą uwagę. Już 3 grudnia do stałych prezenterów śniadaniowego pasma dołączył nowy duet. Na początku nie zdradzono natomiast, kogo zobaczymy na swoich ekranach, a widzowie sami musieli się o tym przekonać włączając Dzień Dobry TVN w niedzielny poranek.

“Już jutro chwila, na którą czekali nasi widzowie. W studiu „Dzień Dobry TVN” powitamy nową parę prowadzących. To wyjątkowy duet, który dzięki swojej energii, pasji i doświadczeniu będzie doskonałym uzupełnieniem naszego porannego pasma. Bądźcie z nami w niedzielę od 7:45, by dowiedzieć się kto dołączy do Doroty, Marcina, Pauliny, Damiana, Krzysztofa i Ewy.”

Teraz już wszystko stało się jasne. Do  Doroty, Marcina, Pauliny, Damiana, Krzysztofa i Ewy dołączyły Sandra Hajduk – Popińska oraz Ania Senkara. Żeński duet zdecydowanie jest nie lada zaskoczeniem. Jak sobie poradzą panie w nowej roli?

Poznajcie nową parę prowadzących /fot. Instagram.
scena z: Anna Senkara, SK:, , fot. Podlewski/AKPA
SK:, , fot. Podlewski/AKPA

Źródło: Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej