“Dzień Dobry TVN”: Tabloid ujawnił nowych prowadzących! To trzy gorące nazwiska!

6 lipca 2023
Przez: : M.S.

Od kilku dni w mediach aż wrze w związku ze zmianami, jakie nastąpiły w obsadzie porannego pasma “Dzień dobry TVN”. Z praca gospodarza pożegnało się kilkoro prezenterów, a teraz jeden z tabloidów ujawnił, kto może ich zastąpić! To trzy gorące nazwiska!

Dzień Dobry TVN

Dzień Dobry TVN to niewątpliwie jeden z najchętniej oglądanych porannych programów telewizyjnych, który emitowany jest na antenie TVN od wiele lat. Przez ten czas produkcja wielokrotnie zmieniała już gospodarzy programu. Wśród prowadzących Dzień dobry TVN znaleźli się między innymi: Magda Mołek, Marcin Meller, Kinga Rusin, Piotr Kraśko i wielu innych.

W ostatnim czasie gospodarzami porannego pasma byli: Filip Chajzer, Małgosia Ohme, Małgorzata Rozenek-Majdan, Krzysztof Skórzyński, Agnieszka Woźniak-Starak, Ewa Drzyzga, Paulina Krupińska, Damian Michałowski oraz Anna Kalczyńska i Andrzej Sołysik.

Pod koniec czerwca stacja TVN i produkcja Dzień Dobry TVN poinformowali o sporych zmianach w obsadzie programu. Z porannym pasmem pożegnali się: Anna Kalczyńska, Andrzej Sołtysik, Małgorzata Ohme, którzy prawdopodobnie zakończyli swoją współpracę ze stacją.

ZOBACZ TAKŻE: Zwolnienia w TVN

Ponadto widzowie nie zobaczą już także w roli gospodyń Małgosi Rozenek-Majdan i Agnieszki Woźniak-Starak. Według informatorów obie panie miały dostać propozycję swoich własnych programów w stacji.

Nowy prowadzący w DDTVN

Od czasu ogłoszenia rewolucji w Dzień Dobry TVN w mediach zaczęły pojawiać się doniesienia na temat nowych prezenterów porannego pasma. Warto wspomnieć, że na czas wakacji w Dzień Dobry Wakacje w roli gospodarzy pojawią się: Gabi Drzewiecka, |Anna Senkara, Mateusz Hładki, Robert Stockinger.

Jak się okazuje, jeden z tabloidów dotarł do informacji na temat nowych prowadzących, któzy mieliby od września zastąpić zwolnionych w ostatnim czasie gospodarzy Dzień Dobry TVN. Super Express podał trzy gorące nazwiska, które są uwielbiane przez widzów stacji.

Chcemy zatrudnić prowadzące, które cieszą się sympatią widzów i które są blisko ludzi- powiedziała osoba z TVN.

Według tabloidu to Martyna Wojciechowska, Katarzyna Bosacka oraz Dorota Szelągowska są pierwszymi kandydatkami do współprowadzenia porannego pasma.

To jedynie przypuszczenia tabloidu i na oficjalne informacje musimy jednak poczekać.

Źródło: Instagram Dzień Dobry TVN, SE

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej