„Dzień Dobry TVN”: To ona zastąpi Filipa Chajzera! Widzowie będą zachwyceni!

19 maja 2023
Przez: : M.J

Filip Chajzer za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych poinformował, że na jakiś czas znika z programu Dzień Dobry TVN. Teraz jeden z portali dotarł do informacji, kto zajmie miejsce prezentera w śniadaniówce. Okazuje się, że będzie to kobieta, którą widzowie doskonale znają. Kto dołączy do Małgorzaty Ohme pod nieobecność jej partnera?

Filip Chajzer znika z DDTVN

Na początku tygodnia Filip Chajzer za pomocą swoich mediów społecznościowych poinformował, że na jakiś czas znika z Dzień Dobry TVN. Prezenter jako powód podał problemy zdrowotne. Przyznał także, że jest pod opieką wybitnych specjalistów, a jego ostatnie słowa zmartwiły widzów. Jak zdradził, w ostatniej chwili trafił pod opiekę lekarzy, a wszystko dzięki najbliższym.

Nie będę ukrywać, że mój stan zdrowia ostatnio nie jest Disneylandem. Chwilę mnie nie będzie na antenie. Jestem pod opieką wybitnych specjalistów i dziękuję Bogu oraz moim najbliższym za to, że do nich w ostatniej chwili trafiłem”

Filip podkreślił także, że sprawy zdrowotne są zbyt osobiste i nie zamierza roztrząsać tego tematu na forum publicznym.

ZOBACZ TAKŻE: Filip Chajzer opuścił studio “DDTVN” w trakcie trwania programu! Niezbędna była pomoc lekarza!

Niemal od razu zaczęto snuć domysły, kto na czas nieobecności Chajzera zajmie jego miejsce. Już wiadomo, że będzie to kobieta, którą uwielbiają widzowie.

Wiadomo, kto zastąpi Chajzera w DDTVN

Portal wirtualnemedia.pl donosi, że wraz z Małgorzatą Ohme poranne pasmo poprowadzi Ewa Drzyzga.

Ewa Drzyzga w duecie z Agnieszką Woźniak-Starak prowadzi Dzień Dobry TVN od jesieni 2020 roku. Są także dobre informacje dla widzów, którzy nie wyobrażają sobie DDTVN bez Filipa Chajzera. Jak możemy się dowiedzieć, dziennikarz ma wrócić na antenę pod koniec maja.

W najbliższą sobotę “Dzień dobry TVN” poprowadzą wspólnie Małgorzata Ohme i Ewa Drzyzga. Filip wróci na antenę pod koniec miesiąca”- przekazało biuro prasowe TVN.

Jeśli informacje o powrocie Filipa Chajzera pokryją się z prawdą, to wiele wskazuje na to, że już niebawem dziennikarz wróci do widzów. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć szybkiego powrotu do zdrowia.

Przypomnijmy, że poza Filipem Chajzerem i Małgorzatą Ohme oraz Agnieszką Woźniak-Starak i Ewą Drzyzgą poranne wydanie programu prowadzą dla widzów także: Krzysztof Skórzyński i Małgorzata Rozenek-Majdan, Marcin Prokop i Dorota Wellman, Andrzej Sołtysik i Anna Kalczyńska oraz Damian Michałowski i Paulina Krupińska.

Źródło: wirtualnemedia.pl / Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej