„Dzień Dobry TVN”: Wiadomo, kiedy debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w śniadaniówce

24 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

Chociaż dopiero podczas najbliższej ramówki stacji TVN Małgorzata Rozenek-Majdan ma zostać oficjalnie przedstawiona jako nowa prowadząca DDTVV, wiadomo już, kiedy widzowie zobaczyć ją bęktkdą mogli w tej roli. Za żoną Majdana już zdjęcia próbne, na których Małgosia wypadła bardzo dobrze.

Małgorzata Rozenek-Majdan

O Małgorzacie Rozenek-Majdan głośno zrobiło się, gdy została prowadzącą reality-show Perfekcyjna Pani Domu. Ówczesna żona Jacka Rozenka świetnie sprawdziła się w tej roli, a widzowie uwielbiali oglądać ją na ekranie. Od emisji programu, w którym Małgorzata uczyła, jak dbać i utrzymywać w należytym porządku swoje domu i mieszkania, minęło sporo czasu, a Rozenek w tym czasie stała się prawdziwą gwiazdą stacji. Fani oglądać ją mogli w wielu produkcjach między innymi Projekt Lady, Piekielny hotel, Bitwa o dom, Azja Express, czy Rozenek cudnie chudnie.

Na początku lipca media zaczęły donosić, że po odejściu z TVN Edwarda Miszczaka, także i Małgorzata planuje pożegnać się ze stacją i przejść do Polsatu, gdzie poza otrzymywaniem własnego programu, miała także wystąpić w najnowszej edycji Tańca z Gwiazdami.

Ostatecznie informacje te nie potwierdziły się i Rozenek-Majdan ma nadal współpracować z TVN-em. Co więcej, żona Radosława Majdana ma już wkrótce zadebiutować przed kamerami w roli prowadzącej Dzień Dobry TVN, o czym jak mówiła w wywiadzie z Wojewódzkim i Kędzierskim, od dawna marzyła.

Debiut Rozenek w Dzień Dobry TVN

O tym, że Rozenek-Majdan ma dołączyć do obsady Dzień Dobry TVN, mówi się od dawna. Sama gwiazda ma zostać przedstawiona jako nowa prowadząca pasma śniadaniowego już podczas najbliższej ramówki stacji, zaplanowanej na 25 sierpnia.

To właśnie wtedy mamy też poznać jej partnera. Chociaż od pewnego czasu mówiono, że na kanapach DDTVN towarzyszyć jej będzie Mateusz Hładki, wszystko wskazuje na to, że potwierdzą się wcześniejsze spekulacje i współprowadzić Dzień Dobry TVN razem z Rozenek-Majdan będzie Krzysztof Skórzyński.

Jak donosi serwis plotek.pl, debiut Małgorzaty Rozenek w śniadaniówce zaplanowany jest już na poniedziałek 29 sierpnia.

Myślicie, że żona Majdana sprawdzi się w tej roli?

Rozenek-Majdan
Małgorzata Rozenek-Majdan/ fot. AKPA

źródło: Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan/AKPA

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej