„Dzień Dobry TVN”: Wiadomo, z kim Małgorzata Rozenek może prowadzić śniadaniówkę. To niezły przystojniak!

12 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

O tym, że Małgorzata Rozenek-Majdan będzie prowadzić program śniadaniowy w stacji TVN, mówi się już od wielu tygodni. Teraz jeden z portali dotarł do informacji, kto może towarzyszyć na kanapach Dzień Dobry TVN żonie Radosława Majdana. To znany dziennikarz, od lat współpracujący ze stacją.

Małgorzata Rozenek w DDTVN

Kilka tygodni temu media zelektryzowała wiadomość o tym, że po latach owocnej współpracy Małgorzata Rozenek-Majdan opuszcza TVN i przechodzi do konkurencyjnej stacji Polsat. Co więcej, wielokrotnie sugerowano, że Perfekcyjna pojawi się w nawet w nowej edycji Tańca z Gwiazdami. Informacje te nie miały wiele wspólnego z prawdą, a wówczas media zaczęły przekazywać, że Małgorzata Rozenek-Majdan wynegocjowała z szefostwem TVN, że zostanie i poprowadzi Dzień Dobry TVN, o czym miała marzyć podobno od dawna.

„Negocjowała z nią sama szefowa wszystkich szefów. Małgorzata od dawna zabiegała o tę pracę. W ostatnim czasie zaczęła nawet publicznie apelować do Edwarda Miszczaka, by dał jej szansę. W końcu postawiła wszystkich pod ścianą. Nie mieli wyboru – w ostatnim czasie z TVN wiele osób odeszło, choćby Mołek, Sablewska czy Gessler. Uznali, że muszą jej dać szansę” – informował Pomponik.pl

Zobacz także: Zerwano negocjacje z Małgorzatą Rozenek-Majdan?

Kim będzie partner Małgorzaty Rozenek-Majdan?

Chociaż początkowo spekulowano, że Małgorzata może poprowadzić śniadaniówkę u boku swojego męża Radosława Majdana, wiele wskazuje na to, że jej partnerem zostanie osoba z większym doświadczeniem.

Podobno Małgorzata Rozenek-Majdan ma zostać przedstawiona jako prowadząca Dzień Dobry TVN podczas ramówki TVN, która odbyć ma się już 28 sierpnia. Zdjęcia próbne z udziałem gwiazdy mają ruszyć już w połowie sierpnia. Chociaż jeszcze niedawno spekulowano, że drugim współprowadzącym zostanie Krzysztof Skórzyński, teraz inny portal twierdzi, że stacja u jej boku bardziej widzi Mateusza Hładkiego.

„Mateusz Hładki i Małgorzata Rozenek znają się od lat i wydaje się, że na szklanym ekranie świetnie by ze sobą współgrali. Poza tym Mateusz nigdy nie ukrywał, że jego marzeniem było prowadzenie „Dzień dobry TVN”. Po ośmiu latach pracy w redakcji w końcu może się ono spełnić. Liczy, że stanie się jedną z głównych twarzy stacji” – przekazuje źródło portalu plotek.pl

Hładki od kilku lat związany jest ze śniadaniówką, gdzie prowadzi kącik poświęcony gwiazdom show-biznesu. Dziennikarz miał okazję sporadycznie prowadzić program, zastępując w tej roli nieobecnych prowadzących i zdaniem widzów dobrze sprawdzał się w tej roli.

Czy Małgorzata Rozenek-Majdan i Mateusz Hładki faktycznie zostaną nową parą prowadzanych DDTVN? Przekonamy się już niedługo.

źródło: Pomponik.pl/Plotek.pl/Instagram Małgorzaty Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej