„Dzień Dobry TVN”: Widzowie komentują występ Małgorzaty Rozenek w śniadaniówce. Udany debiut?

29 sierpnia 2022
Przez: : W.M.

W poniedziałek Małgorzata Rozenek-Majdan w towarzystwie Krzysztofa Skórzyńskiego mogła spełnić swojego ogromne marzenie, prowadzać po raz pierwszy Dzień Dobry TVN. Widzowie, którzy widzieli wydanie śniadaniówkę z udziałem żony Majdana, komentują jej debiut.

Nowi prowadzący w Dzień Dobry TVN

Małgorzata Rozenek-Majdan to niewątpliwie jedna z największych gwiazd stacji TVN. Gdy kilka tygodni temu media zaczęły informować o jej przejściu do konkurencyjnej stacji Polsat, gdzie miała wystąpić w nowej edycji Tańca z Gwiazdami, widzowie nie ukrywali ogromnego zdziwienia. Według medialnych doniesień ostatecznie nie doszło do finalizacji kontraktu, a niedługo później pojawiły się pierwsze informacje o tym, że Rozenek-Majdan nie tylko zostaje w TVN, a także dołączy do obsady Dzień Dobry TVN.

25 sierpnia odbyła się ramówka stacji TVN, gdzie Małgorzata Rozenek-Majdan razem z Krzysztofem Skórzyńskim zostali oficjalnie przestawieni jako nowi prowadzący DDTVN.

Zobacz także: Kolejna gwiazda odchodzi z DDTVN.

Duet Rozenek-Majdan i Skórzyńskiego to szósta para, która umilać będzie poranki widzów programu Dzień Dobry TVN. Śniadaniówkę prowadzą także Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik, Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Debiut Małgorzaty Rozenek-Majdan w DDTVN

Na ten dzień czekali wszyscy fani Rozenek-Majdan. W poniedziałek 29 sierpnia o godzinie 9:00 Małgorzata po raz pierwszy pojawiła się w Dzień Dobry TVN w roli prowadzącej, a u boku żony Majdana nie zabrakło oczywiście jej programowego partnera Krzysztofa Skórzyńskiego. Małgorzata nie ukrywała, że jest to dla niej wyjątkowo stresujące wydarzenie.

Widzowie, którzy obgadali debiut nowej pary prowadzących w DDTVN komentują ich występ na żywo przed widzami śniadaniówki. Jak można się było spodziewać, ich zdania są mocno podzielone.

„Wiem ze jestem tylko kroplą.w morzu i moje zdanie się nie liczy ale po 13 minutach z tą panią MRM przełączam na pytanie na śniadanie które ostatnio oglądałem 8lat temu.”

„Są tragiczni, teksty mówią tak jakby się wyuczyli i recytowali na apelu szkolnym.. przełączam na “PnŚ”. 

„Dramat poprostu dramat, kogo wy tam daliscie, ta kobieta sie kompletnie nie nadaje, zadna z niej dziennikarka…”

Nie zabrakło także głosów widzów zachwyconych nowym duetem prowadzących.

„Są świetni”

„Jestem pod wrażeniem. Gratuluję !!”

„Są zaje….sci stworzeni do tej pracy”

A wy oglądaliście debiut Rozenek i Skórzyńskiego w DDTVN?

źródło: Instagram DDTVN

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej