„Dzień dobry TVN”: Z programem żegna się kolejna gwiazda! W sieci ukazało się oświadczenie

23 sierpnia 2022
Przez: : KS

Z programu Dzień dobry TVN odchodzi kolejna gwiazda! Okazuje się, że z jedną z najpopularniejszych śniadaniówek w Polsce żegna się lubiana pogodynka. W związku z tym, kobieta w sieci zamieściła specjalne oświadczenie.

Kim jest Diana Kautz?

Diana Kautz jest prezenterką pogody, która nie potrzebowała wiele czasu, aby zdobyć sympatię widzów. Co ciekawe, jej wykształcenie różni się zupełnie od zwodu, który wykonuje. Otóż, kobieta ukończyła studia na kierunku fizjoterapia.

Pogodynka szybko odnalazła się w ekipie programu Dzień dobry TVN i ze wszystkimi z obsady stworzyła przyjazne relacje. Podczas gdy była na antenie uśmiech niemal nie schodził jej z twarzy, nawet kiedy prezentowana przez nią pogoda nie była najlepsza.

Okazuje się jednak, że praca w Dzień dobry TVN była jedynie przystankiem na drodze kariery Diany Kautz!

Prowadzący Dzień dobry TVN
Prowadzący Dzień dobry TVN

Zobacz także: Margaret zszokowała Chajzera na antenie!

Diana Kautz odchodzi z Dzień dobry TVN

O odejściu kolejnej z gwiazd programu Dzień dobry TVN plotkowało się już od jakiegoś czasu. Podobne informacje zaczęły pojawiać się także w mediach. Jednakże, nie od początku wiadomo było, że chodzi właśnie o Dianę Kautz.

W związku z tym, że zaczęły pojawiać się coraz dokładniejsze wieści w tej sprawie, głos postanowiła zabrać sama zainteresowana. Pogodynka w swoich social mediach zamieściła następujący wpis:

„Jest to dla mnie ważny zawodowo i życiowo moment. Planowałam przekazać Wam tę wiadomość nieco później, ale w związku z tym, że już pojawiła się w mediach, potwierdzam swoje odejście z „Dzień Dobry TVN”. Jest to moja decyzja, którą podzieliłam się z Redakcją pod koniec czerwca.”

Oczywiście, nie mogło się także obyć bez podziękowań i miłych słów skierowanych do współpracowników:

„Dziękuję całemu Zespołowi i Redakcji DDTVN za te wspaniałe lata. To była naprawdę szalona przygoda. Czas na nowe. Nie mogę się doczekać!”

Dianie życzymy powodzenia w podejmowaniu nowych wyzwań!

źródło: Instagram Diany Kautz

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej