„Dzień Dobry TVN”: Wpadka Rozenek na wizji. Interweniował jej partner

12 września 2022
Przez: : W.M.

W ubiegły weekend Małgorzata Rozenek-Majdan razem z Krzysztofem Skórzyńskim poprowadzili po raz drugi wydanie Dzień Dobry TVN. Nie odbyło się jednak bez wpadki. Z pomocą nowej prowadzącej ruszył programowy partner.

Małgorzata Rozenek-Majdan

29 sierpnia o godzinie 9:00 Małgorzata Rozenek-Majdan po raz pierwszy pojawiła się w Dzień Dobry TVN w roli prowadzącej. Razem z Krzysztofem Skórzyńskim poprowadziła wydanie śniadaniówki. Jak sama przyznała, było to dla niej wyjątkowo stresujące wydarzenie, ale na szczęście mogła liczyć na wsparcie swoich dzieci i męża, którzy na koniec programu pojawili się przed kamerami, aby pogratulować debiutującej w tej roli mamie i żonie.

Małgorzata Rozenek-Majdan i Krzysztof Skórzyński to szósty duet, która na zmianę prowadzić będzie Dzień Dobry TVN. Poza nową parą śniadaniówkę prowadzić będą także dobrze znani widzom Agnieszka Woźniak-Starak i Ewa Drzyzga, Małgorzata Ohme i Filip Chajzer, Paulina Krupińska i Damian Michałowski, Anna Kalczyńska i Andrzej Sołtysik oraz Dorota Wellman i Marcin Prokop.

Wpadka Rozenek w Dzień Dobry TVN

W miniony weekend Rozenek i Skórzyński po raz drugi przywitali się z widzami Dzień Dobry TVN w roli prowadzących. Tym razem Małgorzata zaliczyła małą wpadkę w rozmowie z gośćmi, którymi byli jurorzy Lego Masters – Czesław Mozil i Pola Lisowicz.

Zobacz także: Widzowie komentują debiut Małgorzaty Rozenek w DDTVN.

To właśnie wymówienie zawodu Lisowicz sprawiało Rozenek nie lada problemy, przez co na wizji zaliczyła małą wpadkę.

„Jest z nami Pola Lisowicz, która jest graficzką i istluratorką… Nie… Hmm. Jak to się mówi?” – zagadnęła do Skórzyńskiego

Oczywiście prawidłowym słowem było „ilustratorka”, Na szczęście z pomogą Małgorzacie ruszył Krzysztof Skórzyński, który wsparł debiutującą w DDTVN nową prowadzącą.

Oglądaliście kolejne wydanie Dzień Dobry TVN z udziałem Rozenek-Majdan i Skórzyńskiego?

źródło: Instagram DDTVN/Instagram Rozenek-Majdan

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej