Połącz się z nami

„Dziewczyny z Dubaju”: Doda opublikowała odważne kadry z filmu!

Doda

Z życia gwiazd

„Dziewczyny z Dubaju”: Doda opublikowała odważne kadry z filmu!

Dziewczyny z Dubaju to film, którego produkcją zajęła się Doda wraz z byłym już mężem – Emilem Stępniem. Dorota opublikowała na swoim Instagramie kilka odważnych zdjęć z filmu. Koniecznie zobaczcie!

Kariera Dody

Doda to jedna z najpopularniejszych gwiazd w naszym kraju, która niezmiennie od lat cieszy się ogromną popularnością i wciąż zaskakuje swoimi nowymi pomysłami. Uzdolniona wokalista i aktorka postanowiła zająć się również produkcją filmów. Razem z Emilem Stępniem, byłym już mężem, jest producentką filmu pt. Dziewczyny z Dubaju. Film jest ekranizacją wydarzeń związanych z tzw. „aferą dubajską”. Reżyserią zajęła się Maria Sadowska.

Zobacz także: Doda nagrała piosenkę promującą jej film

Dziewczyny z Dubaju

Wydarzenia, które miały miejsce w Dubaju od dawna budzą kontrowersje i niewątpliwie cieszą się zainteresowaniem. Warto dodać, że ekranizacja tych wydarzeń oparta jest na powieści Piotra Krysiaka. Skupia się ona na autentycznych wydarzeniach z 2015 roku, kiedy na jaw wyszła zorganizowana prostytucja Polek z arabskimi szejkami. Jak dowiadujemy się z książki, w sprawę zamieszane są znane gwiazdy, m.in. uczestniczka programu Top model czy aktorka znana z jednego z popularnych seriali. Nigdy nie podano jednak oficjalnie ich danych. Film ma przedstawiać proceder rekrutowania kobiet jak i spotkań z szejkami. Warto dodać, że niektóre z nich to matki i żony, co budzi kolejne kontrowersje.

W filmie zobaczymy wielkie gwiazdy, takie jak Katarzyna Figura, Józef Pawłowski, Jan Englert czy Beata Ścibakówna-Englert. Czołowe role zagrały natomiast: Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka i Anna Karczmarczyk. 

Doda regularnie zdawała relację z planu filmu Dziewczyny z Dubaju. Tym jednak razem opublikowała w mediach społecznościowych zdjęcia z filmu. Zobaczcie sami:

Kadr z filmu Dody
Kadr z filmu Dziewczyny z Dubaju
Dziewczyny z Dubaju
Paulina Gałązka w filmie Dziewczyny z Dubaju

Pod postem Dody pojawiło się mnóstwo komentarzy od zachwyconych internautów, którzy nie mgoą doczekać się premiery.

„Ooo wooow wygląda na sztos! Gratuluje! 👏 Już się nie mogę doczekać 🔥”

„Nie moge sie doczekac😍 przylece specjalnie do Polski na premiere🙌”

„Ojjjj czekamy na ten film Doda czekamy !!! 💪💪💪💪” – czytamy.

Planujecie obejrzeć film Dody?

źródło: Instagram Dody

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry