“Dziewczyny z Dubaju”: Paulina Gałązka przeszła spektakularną metamorfozę. Mamy zdjęcia!

22 listopada 2021
Przez: : MC

Paulina Gałązka wcieliła się w jedną z głównych bohaterek filmu Dziewczyny z Dubaju. Okazuje się, że aktorka przeszła ogromną metamorfozę dla tej roli. Pokazała zdjęcia w dwóch, zupełnie różnych wydaniach!

Kilka słów o Paulinie

Paulina Gałązka to ciesząca się popularnością i uznaniem aktorka, która zyskała rozgłos wcielając się w rolę Asi w serialu Pierwsza Miłość. Na swoim koncie ma role w takich produkcjach jak Na dobre i na złe czy Na bank się uda. W ostatnim czasie kojarzona jest z filmami Dziewczyny z Dubaju i Furioza, w których wciela się w jedne z głównych ról, a odgrywane przez nią postacie są niezwykle charakterystyczne.

Zobacz także: Paulina Gałązka cała we krwi – co się stało?

Jeśli chodzi o życie prywatne, Paulina od lat tworzy udane małżeństwo z Sindrem Sandemo, pochodzącym z Norwegii.

Paulina Gałązka przeszła metamorfozę

Paulina tuż obok takich gwiazd jak Katarzyna Figura, Olga Kalicka, Kasia Sawczuk czy Anna Karczmarczyk, wciela się w jedną z głównych ról w filmie Dziewczyny z Dubaju. Przypomnijmy, że produkcją hitowego filmu zajęła się Doda wraz z byłym mężem Emilem Stępniem, natomiast reżyserią – Maria Sadowska.

Film skupia się na wydarzeniach mających miejsce w 2015 roku i dotyczą tzw. “afery dubajskiej”. Wówczas do opinii publicznej dotarły informacje o zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi szejkami. W proceder miały być zaangażowane również znane osobistości.

Zobacz także: Oficjalny zwiastun filmu Dziewczyny z Dubaju

Trzeba przyznać, że Paulina musiała sporo poświęcić dla swojej roli. Wielokrotnie przechodziła zmiany wizerunku, którymi pochwaliła się za pośrednictwem mediów społecznościowych. Sami zobaczcie!

Paulina Gałązka w filmie Dziewczyny z Dubaju

Pod postem aktorki nie zabrakło komentarzy od zachwyconych internautów, którzy wręcz nie mogą doczekać się premiery filmu z udziałem Pauliny.

“Nie mogę się doczekać 😍😍 będzie grubo”

“Genialna reklama filmu level Master🙌🙌🙌”

“Nie moge się doczekać premiery😍❤️” – czytamy w komentarzach.

Wybieracie się na premierę filmu Dziewczyny z Dubaju?

źródło: Instagram Pauliny Gałązki

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz