Połącz się z nami

Zwiastun filmu „Dziewczyny z Dubaju” dostępny – Doda nie kryje swojego oburzenia!

Dziewczyny z Dubaju

News

Zwiastun filmu „Dziewczyny z Dubaju” dostępny – Doda nie kryje swojego oburzenia!

O filmie Dziewczyny z Dubaju głośno jest nie od dziś, a tysiące Polaków wyczekuje jego premiery. Opublikowano już oficjalny zwiastun produkcji, jednak nie wszystko poszło po myśli producentki… Doda zabrała głos w sprawie!

Film produkcji Dody i Emila Stępnia

Doda to jedna z największych gwiazd polskiego show-biznesu. Utalentowana artystka stale się rozwija i jakiś czas temu postanowiła zostać producentką filmową. Wraz ze swoim byłym już mężem Emilem Stępniem, zajęli się produkcją filmu Dziewczyny z Dubaju, skupiającym się nie zorganizowanej prostytucji Polek z arabskimi szejkami. Film oparty jest na książce autorstwa Piotra Krysiaka.

W filmie zobaczymy takie gwiazdy jak Katarzyna Figura, Olga Kalicka, Kasia Sawczuk, Paulina Gałązka czy Anna Karczmarczyk, natomiast reżyserią zajęła się Maria Sadowska.

Zobacz także: Odważne sceny z udziałem Pauliny Gałązki

Wokół filmu pojawiło się wiele kontrowersji, ponieważ z relacji Dody wynika, że Emil Stępień uniemożliwił im dokończenie prac nad produkcją.

,,Emil napisał oficjalne maile, że nie mamy prawa w ogóle dotykać tego filmu, któremu poświęciliśmy dwa lata. I nikt nie rozumie, dlaczego tak się zachowuje. Teraz czujemy się wykorzystane, kopnięte w tyłek i tak naprawdę Emil jest jedynym królem i władcą tego filmu i odsunął nas od tego, co robiłyśmy” – wyznała.

Zwiastun filmu Dziewczyny z Dubaju

Jak się okazuje, to nie koniec kontrowersji związanych z produkcją. Wyczekiwany zwiastun filmu okazał się nie być taki, jak planowano. Warto bowiem wspomnieć, że Doda wraz z Marią Sadowską nagrały piosenkę do filmu, która miała ukazać się również w zwiastunie. Ostatecznie użyto jednak znany już utwór z filmu 50 twarzy Greya.

Dziewczyny z Dubaju
Kadr z filmu Dziewczyny z Dubaju

Ile mogłam -ZROBIŁAM. Widzicie już tego małą część w obrazku trailera. Reszta w kinie. Proszę, nie pytajcie mnie, dlaczego do mojej koncepcji trailera została użyta znowu piosenka z „50 twarzy Greya”, a nie jak sugerowałam i Wy prosiliście tytułowy utwór „Girls to buy”z filmu „Dziewczyny z Dubaju”, który został napisany specjalnie przez Marię Sadowska i zaśpiewany przez nas obie i użyty w filmie. Mimo iż 100 000 osób na moim insta story zagłosowało na niego. No przecież logiczne. Pozdrawiam z Portugalii” – napisała Rabczewska, publikując oficjalny zwiastun filmu.

Co myślicie o całej sprawie? Planujecie obejrzeć film?

źródło: Instagram Doroty Rabczewskiej

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w News

Do góry