Połącz się z nami

„Dziewczyny z Dubaju”: Znamy oficjalną datę premiery! To już pewne!

Dziewczyny z Dubaju

Rozrywka

„Dziewczyny z Dubaju”: Znamy oficjalną datę premiery! To już pewne!

Jest już oficjalna data premiery długo wyczekiwanej produkcji, którą są Dziewczyny z Dubaju. Doda na swoim profilu w końcu podzieliła się dobrą wiadomością. Kiedy zobaczymy film w kinach?

Co wiemy o filmie Dziewczyny z Dubaju?

Na temat tej produkcji w mediach aż huczy od dłuższego czasu. Film jest oparty na powieści Piotra Krysiaka i skupia się na autentycznych wydarzeniach, które miały miejsce w 2015 roku. Wówczas na jaw wyszedł proceder sprzedawania się Polek z arabskimi szejkami. W procederze miały brać udział nie tylko znane osobistości ze świata polskiego show-biznesu, ale również uczestniczki programu Top Model.

W filmie zobaczymy, jak przebiegał proceder rekrutowania kobiet oraz, jak wyglądały ich spotkania z bogatymi klientami i jakie kwoty wówczas mogły zarobić kobiety godzące się na intymne spotkania z arabskimi szejkami. Dodajmy, że reżyserią zajęła się Marysia Sadowska, a producentami tej głośnej produkcji zostali Doda, wraz ze swoim byłym mężem.

Zobacz także: Doda rozwodzi się z mężem! Co z premierą Dziewczyn z Dubaju?

Choć film miał mieć swoją premierę już jakiś czas temu, to z powodu obostrzeń spowodowanych pandemią został przełożony. Następnie pojawiły się kolejne przeciwności, które uniemożliwiały premierę wyczekiwanej produkcji. Jak się okazuje, już niebawem w końcu zobaczymy film w kinach.

Kiedy premiera Dziewczyn z Dubaju

Na Instagramie Dody pojawił się post, w którym producentka zdradziła oficjalną datę premiery. Już 22 listopada odbędzie się uroczysta premiera Dziewczyn z Dubaju. Natomiast 26 listopada każdy widz będzie mógł zobaczyć film w kinach:

„22.11.21 NARESZCIE długooczekiwana data uroczystej premiery „Dziewczyn z Dubaju”. ‼️finally‼️the date of my BIG FILM PREMIERE “GIRLS TO BUY”: 22.11.21 🥳save the date bitcheeeeees😎 od 26 listopada w kinach 🎬”

Rabczewska jeszcze bardziej podgrzała atmosferę wokół premiery. Jak zaznaczyła, poniższe zdjęcie doskonale wyraża to, co dzieje się ostatnio w jej życiu:

„Ps: moja mina ( i całej reszty) na ostatnim zdjęciu idealnie podsumowała wszystko to co dzieje się za kulisami ostatnio w moim życiu 🤷‍♀️”

Doda i Marysia Sadowska na planie Dziewczyn z Dubaju.
Doda i Marysia Sadowska z mężem.

Dodajmy, że w produkcji zobaczymy takie znane gwiazdy jak: Katarzyna Figura, Jan Englert, Józef Pawłowski, Kasia Sawczuk, czy Olga Kalicka i Paulina Gałązka.

Wybieracie się na film?

Źródło: Instagram Dody

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry