Edyta Górniak miażdży Magdę Gessler po jej wypowiedzi o niezaszczepionych! Oburzona nie przebiera w słowach!

7 września 2021
Przez: : M.J

Konflikt Magdy Gessler i Edyty Górniak trwa już od jakiegoś czasu. Restauratorkę i piosenkarkę poróżniły poglądy na temat pandemii koronawirusa i szczepień. Tym razem to Edyta Górniak zrewanżowała się Magdzie Gessler, a jej wypowiedź odbiła się szerokim echem w mediach.

Magda Gessler i Edyta Górniak

Nie od dziś wiadomo, że Edyta Górniak należy do grona tych osób, które nie do końca wierzą w pandemię koronawirusa. Jej przeciwieństwem jest Magda Gessler. Górniak bardzo często zabierała na swoim Instagramie głos w tej sprawie, a pod jednym z jej postów pojawił się komentarz od restauratorki, która nazwała artystkę nawet ignorantką. Wpis brzmiał:

“fałszujesz koleżanko!”

Edyta Górniak w okularach.
Edyta Górniak jest sceptycznie nastawiona do pandemii koronawirusa.

Ostatnio pisaliśmy o wypowiedzi Magdy Gessler, która w jednym z wywiadów podkreśliła, iż popiera pomysł wpuszczania do restauracji jedynie osób zaszczepionych, bądź z negatywnym testem.

“Będą wchodzić do restauracji ludzie zaszczepieni, “wymazani”, jak nie, to nie wejdą!”– mówiła Magda Gessler Plejadzie.

Zobacz także: Cała wypowiedź Magdy Gessler o obowiązkowych szczepieniach!

https://www.instagram.com/p/CSbafjRIwrO/

Na powyższe słowa nie została obojętna Edyta Górniak, która w swojej wypowiedzi dopiekła restauratorce. Dostało się również kuchni Magdy Gessler.

Górniak skomentowała wypowiedź Gessler

Edyta w rozmowie z SE odniosła się do słów Magdy. Po słowach można wywnioskować, że artystka była bardzo wzburzona:

“Prawdę mówiąc, wypowiedzi pani Gessler słuchałam kilka razy, bo miałam nadzieję, że źle coś usłyszałam i zrozumiałam opacznie. Uderzył mnie najpierw drwiący, żeby nie powiedzieć szyderczy ton tej wypowiedzi. Czy nie łagodniej byłoby powiedzieć „chciałabym, aby wszyscy w mojej restauracji czuli się dobrze”? […] Jak można, powiedzieć o kimkolwiek cytuję: „wejdą tylko wymazani”? Co to jest za określenie? Czy tak może powiedzieć człowiek o człowieku? Nawołuję do nas wszystkich, ponad wszelkie rozumienie, nie traćmy moralności”– powiedziała Górniak dla SE.

Na koniec swojej wypowiedzi wbiła szpilę w kuchnię Magdy Gessler, odpowiadając na pytanie, czy nie żałuje, iż nie będzie mogła się stołować w lokalach restauratorki:

“Z jakiegoś powodu przez długie lata nie wróciłam do restauracji pani Gessler. Jestem smakoszem, a poza tym mój organizm preferuje jedzenie lekkie i naturalne, bez dodawania ulepszaczy i aromatów smakowych”.

Coś nam podpowiada, że Magda Gessler nie zostawi wypowiedzi koleżanki z show-biznesu bez odzewu. Czyżby to dopiero początek?

Źródło: SE / Instagram Magdy Gessler / Edyty Górniak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej