Magda Gessler popiera pomysł wstępu do lokali tylko dla zaszczepionych? Odważna deklaracja!

1 września 2021
Przez: : M.J

Magda Gessler od zawsze uchodziła za osobę, która nie boi się poruszać nawet najbardziej kontrowersyjnych tematów. Tym razem restauratorka jasno określiła swoje stanowiska w sprawie szczepień i obostrzeń związanych z czwartą falą koronawirusa. Tą deklaracją Gessler przysporzy sobie wrogów?

Kilka słów o Magdzie Gessler

Niewątpliwie Magda Gessler jest jedną z najbardziej znanych restauratorek w naszym kraju. Od lat prowadzi swój program Kuchenne Rewolucje, dzięki któremu na kulinarnej mapie Polski pojawia się coraz więcej lokali, w których można dobrze zjeść. Jest również znana z tego, że nie boi się odpowiadać na najbardziej kontrowersyjne pytania.

https://www.instagram.com/p/CTKeYiHI-cu/

Tym razem w jednym z wywiadów z restauratorką poruszono temat szczepień. Na całym świecie trwa walka z czasem o zaszczepienie jak największej ilości osób przed czwartą falą koronawirusa. Takie kraje jak Francja, Austria, czy Włochy już jakiś czas temu zabroniły wejścia do obiektów kulturowych, sportowych oraz lokali gastronomicznych osób, które nie przyjęły szczepionki przeciw COVID-19. Magda Gessler popiera ten pomysł?

Zobacz także: Znamy przyczynę śmierci Piotra Gesslera.

Wstęp do restauracji tylko dla zaszczepionych?

Magda udzieliła wywiadu reporterce portalu Plejada. Jak słyszymy, Gessler popiera pomysł zakazu wejścia do lokali gastronomicznych dla osób, które nie przyjęły szczepionki. Jak również dodała, ona sama chętnie zastosuje takie obostrzenie w swoich restauracjach:

“Tak, absolutnie popieram […] Będą wchodzić do restauracji ludzie zaszczepieni, “wymazani”, jak nie, to nie wejdą, tak jak to jest w Austrii czy w Szwajcarii.”– powiedziała Plejadzie.

Coraz więcej krajów decyduje się na wprowadzenie zakazu wstępu do lokali gastronomicznych dla niezaczepionych. Do restauracji można wejść z certyfikatem covidowym, z zaświadczeniem wyzdrowienia, czy za okazaniem negatywnego testu.

Zobacz także: Gessler miała zatargi z mafią. Wiedzieliście?

Magda Gessler
Magda Gessler.

Myślicie, że swoją wypowiedzią Magda przysporzy sobie wrogów?

Źródło: Plejada / Instagram Magdy Gessler

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej