Połącz się z nami

Edyta Górniak musiała uciekać z hotelu w Los Angeles!

Edyta Górniak

News

Edyta Górniak musiała uciekać z hotelu w Los Angeles!

Edyta Górniak udała się w podróż za ocean, aby wziąć udział w Polish Heritage Night 2020 zorganizowanym przez Marcina Gortata. Niestety nie wszystko poszło zgodnie z planem. Piosenkarka była zmuszona do ucieczki z hotelu w Los Angeles.

Polish Heritage Night nazywana jest również „Nocą Polskiego Dziedzictwa” lub „Polska Noc w NBA”. To coroczna impreza organizowana przez Marcina Gortata, ambasadę Polski w Stanach Zjednoczonych oraz fundację koszykarza, której celem jest przybliżenie Amerykanom polskiej kultury, historii, języka i zwyczajów podczas odbywającego się meczy NBA. Pierwsza taka impreza odbyła się już w 2012 roku w Arizonie, kiedy to Gortat reprezentował drużynę Phoenix Suns.

Ponadto, każdego roku na „Polish Heritage Night” pojawia się coraz więcej gwiazd nie tylko ze świata sportu, ale również politycy, aktorzy czy piosenkarze. W tym roku na galę została zaproszona również Edyta Górniak. Wokalistka udała się za ocean i przyjechała do jednego z hoteli w Los Angeles.

Edyta Górniak uciekła z hotelu!

Piosenkarka wyjechała do Stanów Zjednoczonych kilka dni przed galą, aby przygotować się do do występu. Gwiazda wyznaje, że bardzo chciałaby tam zamieszkać ze względu na anonimowość, której tak bardzo brakuje jej w Polsce. Relacjonuje:

Mam tutaj bardzo mało prywatności. W samej Warszawie jest dosłownie kilka miejsc, które – mówiąc brzydko – mnie nie sprzedają, w których mogę pojawić się o którejkolwiek godzinie – w dresie, okularach, bez okularów, zapłakana, spuchnięta, zmęczona, telewizyjna czy jakakolwiek i nikt nie wezwie fotoreporterów, żeby się pochwalić, że tam siedzę. Ale to jest rzadkość.”

Edyta Górniak miała w planach wyciszyć się i zrelaksować przez występem na Polish Heritage Night w jednym z hoteli.

View this post on Instagram

Uwolniona #edytagorniak

A post shared by Edyta Górniak (@edytagorniak) on

W hotelu panował jednak niesamowity hałas. Gwiazda dodaje, że dwukrotnie prosiła obsługę o interwencję, ponieważ mimo różnicy kilku pięter, w pokoju piosenkarki wciąż słychać było muzykę. Edyta Górniak nie mogła znieść panującego hałasu, dlatego postanowiła się spakować i uciec! Była zmuszona poszukać nowego schronienie. Znalazła go dopiero kilkanaście kilometrów dalej.

Zmiana noclegu wyszła piosenkarce na dobre, ponieważ występ na Polish Heritage Night był niezwykle udany.

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry