Połącz się z nami

Edyta Górniak napisała list do Szumowskiego – artystka zaprasza ministra na debatę!

Edyta Górniak napisała list

News

Edyta Górniak napisała list do Szumowskiego – artystka zaprasza ministra na debatę!

Edyta Górniak w telewizji internetowej wrealu24.pl opowiedziała o swoim podejściu do szczepionek na koronawirusa. Do słów artystki odniósł się Łukasz Szumowski. W odpowiedzi artystka napisała list do ministra zdrowia i zaprosiła go na debatę.

Sytuacja w naszym kraju wciąż nie jest stabilna. Na ten moment potwierdzono w Polsce aż 18 529 przypadków zarażenia koronawirusem, z czego 925 to ofiary śmiertelne. Kiedy w mediach pojawiły się pierwsze wzmianki o szczepionkach na Covid-19, równie szybko wymyślono wiele teorii spiskowych na ten temat.

Edyta Górniak napisała list do ministra zdrowia – Łukasza Szumowskiego

Piosenkarka na początku maja pojawiła się w telewizji internetowej wrealu24.pl, gdzie przedstawiła swoje stanowisko wobec pandemii koronawirusa oraz szczepień. Okazuje się, że Edyta nie stosuje się do nakazu noszenia maseczek zakrywających usta i nos, ponieważ chce oddychać świeżym powietrzem. Zakłada ją wtedy, kiedy znajduje się wśród tłumu ludzi. Na temat szczepionek powiedziała:

„Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy, żeby pójść do laboratorium i analitycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzone do mojej krwi.”

Więcej informacji na ten temat znajdziesz TUTAJ.

Edyta Górniak napisała list
Źródło: https://www.instagram.com/edytagorniak/

Minister zdrowia ironicznie odniósł się do słów artystki sugerując, że nie powinna wypowiadać na tematy, o których nie ma pojęcia. Piosenkarka nie pozostała dłużna. Edyta Górniak napisała list do ministra, w którym zaprasza go na debatę.

Chętnie więc spotkam się, jak Pan sugeruje, „twarzą w twarz”, aby przekonał mnie Pan do swojej wiedzy w zakresie przymusowych szczepień. Proponuję jednak nie robić tego w miejscu publicznym, gdyż ryzykowałby Pan tytułami „Nowa miłość Edyty Górniak”. Spotkajmy się w miejscu bardziej publicznym, czyli przed kamerami, na oczach całego kraju. Może jednak zmieni Pan zdanie, skoro zmienił Pan już raz choćby w temacie noszenia maseczek… Co do publicznej debaty sprawdzę swój kalendarz i prześlę Panu propozycję terminu” – poinformowała na swoim profilu na Facebooku.

Źródło: https://www.instagram.com/edytagorniak/

Myślicie, że dojdzie do konfrontacji między Edytą Górniak, a ministrem zdrowia Łukaszem Szumowskim?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w News

Do góry