Edyta Górniak ostro o sytuacji związanej z koronawirusem: “Dopóki żyję nie dam się zaszczepić”!

9 maja 2020
Przez: : MC

Edyta Górniak podczas rozmowy w telewizji internetowej wrealu24.pl, ostro wypowiedziała się o sytuacji związanej z koronawirusem. Opowiedziała o swoich poglądach związanych z pandemią oraz szczepionkach.

Statystki

Niebezpieczny koronawirus nie daje o sobie zapomnieć. Sytuacja w Polsce jak i na całym świecie wciąż nie jest stabilna. Warto zaznaczyć, że obecnie odnotowano prawie 4 mln przypadków zarażeń, z czego 274 950 to ofiary śmiertelne.

W naszym kraju wprowadzono wiele restrykcji mających na celu zminimalizowanie szans na dalsze rozprzestrzenianie się wirusa. W dalszym ciągu prowadzone są badania oraz próby stworzenia szczepionki na koronawirus. Co za tym idzie, pojawiło się wiele teorii spiskowych, które spekulują nad zwiększeniem kontroli wszystkich ludzi.

Zobacz także: Wielka wpadka Edyty Górniak

Edyta Górniak ostro o sytuacji związanej z koronawirusem

Słynna piosenkarka pojawiła się w internetowej telewizji wrealu24.pl, gdzie poruszony został temat pandemii. Okazuje się, że Edyta Górniak ma twardo ustalone stanowisko w tej sprawie. W rozmowie wspomniała, iż każdego dnia wiele ludzi umiera z powodu innych chorób, jednak o tych statystykach się nie mówi.

“Ludzie umierają codziennie na zawała serca, z powodu chorej trzustki. O tych statystykach się nie mówi. One są dużo większe i przygnębiające, ale o nich się nie mówi, no bo teraz jest program na coś innego. Jakiś jest cel, żeby ludzi zastraszyć. Myślę, że chodzi o to, żeby zrobić szczepienia” – zdradziła.

Jednak to nie koniec przemyśleń Edyty. Piosenkarka dołączyła do coraz szybciej powiększającego się grona osób, które mają spore obawy odnośnie szczepionki na koronawirusa.

Dopóki żyję nie dam się zaszczepić. Jeśli to będzie przymusowe, to przysięgam, jak tutaj stoję, że wolę odejść z tego świata niż dać komukolwiek wstrzyknąć w mój organizm cokolwiek, czego ja nie znam i nie posiadam wiedzy, żeby pójść do laboratorium i analitycznie sprawdzić, co zostaje wprowadzone do mojej krwi” – powiedziała. 

Co ciekawe, piosenkarka niekoniecznie stosuje się do nakazu noszenia maseczek. Jak zdradziła, ubiera ją tylko, kiedy jest w tłumie ludzi, ponieważ chce pełną piersią oddychać świeżym powietrzem.

Podzielacie opinię Edyty Górniak?

źródło: wrealu24.pl, Instagram Edyty Górniak

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej