Połącz się z nami

Edyta Herbuś w krótkich włosach! Co za odmiana!

Moda i uroda

Edyta Herbuś w krótkich włosach! Co za odmiana!

Ostatnio na Instagramie tancerka pokazała nam się zupełnie odmieniona. Ponieważ rzadko decyduje się na zmiany wizerunkowe, dlatego też Edyta Herbuś w krótkich włosach to nie lada zaskoczenie dla wielu fanów. Zobaczcie jak wygląda!

Edyta jest obecnie bardzo popularna nie tylko za sprawą swoich umiejętności tanecznych, również dzięki uczestnictwu w programach telewizyjnych, a także dzięki rolom serialowym w których sprawdza się od jakiegoś czasu. Ostatnio mogliśmy ją zobaczyć w roli jurorki programu „World of Dance Polska”. Ponieważ wizerunek tancerki w tym czasie niewiele się zmienił, dlatego też nie ma co się dziwić, że Edyta Herbuś w krótkich włosach wywołała poruszenie wśród fanów.

Edyta Herbuś w krótkich włosach!

Ponieważ Edyta Herbuś jest tancerką od dziecka (jej dziecięcy taniec z Tomkiem Barańskim opisywaliśmy TUTAJ!), dlatego też nie dziwi fakt, że swoje początki przed kamerami miała w programie „Taniec z Gwiazdami”. Wystąpiła tam w roli trenerki gwiazd w dwóch edycjach show. Partnerując w 2005 roku najpierw Jakubowi Wesołowskiemu, a następnie rok później Marcinowi Mroczkowi. W konsekwencji tego wszystkiego Edyta stała się rozpoznawalna w show-biznesie, zyskując z roku na rok coraz większą rzeszę fanów Obecnie tancerka realizuje również swoje aktorskie ambicje, i z tym właśnie jest związany jej odmieniony wizerunek.

Jednak obserwując ostatnie zdjęcie na Instagramie, gdzie prezentuje się w siatce podtrzymującej włosy. Możemy przypuszczać, że Edyta Herbuś w krótkich włosach to raczej przemiana chwilowa tylko na potrzeby roli. Nie mniej jednak nowy image wywołał nie małe poruszenie.

Zobaczcie jak wygląda Edyta w nowej odsłonie!

„Zawsze pociągała mnie francuska nonszalancja i niewymuszony seksapil stylowych Francuzek Wygląda na to, że będę miała okazje zasmakować go osobiście. Co powiecie na taką odsłonę kobiecości? Nowa rola, oto Luiza. – tak napisała pod zdjęciem.

Fani w swoich uwagach byli podzieleni, nie wszystkim Edyta Herbuś w krótkich włosach przypadła do gustu. Wiele osób uznało że taka fryzura dodała Edycie lat. Zobaczcie komentarze niektórych.

„Oj nie… zdecydowanie więcej lat…”

„Przybyło Pani lat ale jest w tym coś zmysłowego i pięknego….”

„Ja tam wole, naturalną, dziewczęcą Edzie.”

„Prawda, Francuzki bardzo eleganckie, jestem teraz w Frejus i nie mogę się na patrzeć na nie.”

„Piękne ujęcie!”

„Fatalnie.”

„Wygląda Pani jak Elizabeth Taylor!”

A wam jak się podoba Edyta w takim wydaniu?

Kontynuuj czytanie
Reklama
Może Ci się spodobać...
Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry