Połącz się z nami

Edyta Pazura wyeksponowała umięśniony brzuch – tylko spójrzcie na tą figurę! WOW

Edyta Pazura wyeksponowała umięśniony brzuch

Moda i uroda

Edyta Pazura wyeksponowała umięśniony brzuch – tylko spójrzcie na tą figurę! WOW

Edyta Pazura opublikowała na Instagramie zdjęcie w stroju kąpielowym. Trzeba przyznać, że forma 33-latki zachwyca, a uwagę niewątpliwie zwraca jej umięśniony i wysportowany brzuch. Internauci nie kryją zachwytu i zasypali gwiazdę mnóstwem komplementów.

Edyta Pazura jest żoną jednego z najsłynniejszych i najzdolniejszych aktorów w naszym kraju – Cezarego Pazury. Para mimo sporej różnicy wieku, od lat tworzy szczęśliwy związek, a grono ich fanów jest niezwykle pokaźne.

Kilka słów o Edycie Pazurze

Edyta wyszła za Cezarego 1 maja 2009 roku. Małżonków dzieli 26 lat różnicy, jednak regularnie udowadniają, że nie ma to dla nich najmniejszego znaczenia. Są inspiracją dla tysiąca Polaków, którzy chętnie śledzą ich losy. Wspólnie wychowują trójkę dzieci – Amelię, Antoniego i Ritę. Warto dodać, że para poznała się… w pociągu! Ich historia jest naprawdę niesamowita.

Zobacz także: Edyta Pazura bez makijażu
Zobacz także: Niezwykle kobieca stylizacja Edyty

Edyta Pazura pokazała umięśniony brzuch

Edyta słynie ze swojej otwartości, szczerości i zniewalającego wyglądu. Nic więc dziwnego, że grono jej fanów stale się powiększa, a profil gwiazdy na Instagramie śledzi ponad 210 tys. osób. Znajdziemy tam mnóstwo pięknych zdjęć, inspirujących postów, fotografii rodzinnych jak i szczerych wyznań. Warto wspomnieć, że Edyta poinformowała o swojej walce z depresją i chorobą hashimoto. Szczerze opowiedziała swoich problemach, co zostało docenione przez internautów.

Zobacz także: Pazura zmieniła kolor włosów

Tym jednak razem Pazura zdecydowała się na opublikowanie zdjęcia w stroju kąpielowym. Gwiazda wyeksponowała swoją niezwykle atrakcyjną figurą oraz umięśniony brzuch.

„Na wdechu ciężko się uśmiechać…😜” – napisała z przymrużeniem oka Edyta.

Internauci zasypali Edytę mnóstwem komplementów i miłych słów. Wszyscy niemalże jednogłośnie przyznali, że figura gwiazdy jest znakomita. Wśród komentarzy czytamy:

„Figura sztos 🔥”

„Ale piękny brzuszek💪👍👏😊”

„Bogini 😍👏”

„Pięknie wyćwiczony brzuszek 😉 i figura super 👍”

Jak podoba Wam się zdjęcie Edyty? My nie możemy oderwać oczu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry