Połącz się z nami

Edyta Pazura zaszalała z kolorem włosów! Wygląda jak inna kobieta!

Moda i uroda

Edyta Pazura zaszalała z kolorem włosów! Wygląda jak inna kobieta!

Żona Cezarego Pazury postanowiła zmienić coś w swoim wyglądzie i zdecydowała się na wielką metamorfozę. Trzeba przyznać, że w nowym kolorze włosów bardzo jej do twarzy, a internauci nie ukrywają, że jest nie do poznanian! Zresztą zobaczcie sami! Edyta Pazura zaszalała z kolorem włosów!

Cezary i Edyta Pazura tworzą jedną z najbardziej zgranych par w polskim show-biznesie. Pomimo że aktor ma za sobą już dwa nieudane małżeństwa, to w jego przypadku powiedzenie „do trzech razy sztuka”, sprawdziło się idealnie. Edytę poznał w pociągu i pomimo iż jest pomiędzy nimi aż 26 lat różnicy, to cały czas udowadniają, że w miłości wiek nie ma znaczenia.

Doczekali się trójki pociech- Amelii, Antosia oraz Rity, które bez wątpienia są ich oczkami w głowie, a my nie raz mogliśmy zobaczyć zdjęcia tej wesołej gromadki. Obydwoje bardzo aktywnie prowadzą również swoje profile w mediach społecznościowych.

To właśnie tam Cezary pokazał swoją „nową” żonę i musimy stwierdzić, że metamorfoza Edyty jest zdecydowanie na plus!

Edyta Pazura zaszalała z kolorem włosów!

Aktor, jak to ma w swoim zwyczaju, nie omieszkał zażartować z metamorfozy swojej ukochanej. Dodatkowo w hasztagach zdobył się na ciepłe słowa w jej stronę:

„A cóż to za Piękna Pani? Patrzę, a to Żona. W dodatku moja! Dobrze, że z kolorem włosów nie zmienia się charakter😂 Albo coś przegapiłem 😂❤️😂 @edyta_pazura #miłość #kobietamojegożycia #zawszerazem #❤️ „

Edyta, która niemal od zawsze była wierna jasnym włosom, zdecydowała się znacznie je przyciemnić.

Komentarze pod zdjęciem Pazurów mówią same za siebie. Wiele kobiet zaznaczyło, że same skusiłyby się na taki kolor włosów:

„Chyba też chcę taki kolor 😍”

„Pani Edytko wygląda pani przecudnie ten kolor włosów to strzał w dziesiątkę. Panie Czarku jesteście piękna para. Pozdrawiam 😊”

„To na pewno ta sama żona? Bo tak jakby nowa 😂”

My po raz kolejny musimy przyznać, że tak zgrane małżeństwa nie często zdarzają się w show-biznesie. Co więcej, nam również bardzo podoba się Edyta w nowym kolorze włosów!

A Wy, co sądzicie na temat nowego koloru włosów Edyty Pazury?

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry