Edyta Sobczyk: [wiek, praca, Instagram]

17 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Edyta Sobczyk jest kolejną uczestniczką, która walczy o zwycięstwo w najnowszej edycji reality-show Farma. Ile ma lat, czym się zajmuje i co wiadomo o Edycie z Farmy?

Edyta Sobczyk: wiek

Edyta ma 37 lat i aktualnie mieszka w słonecznej Andaluzji w Hiszpanii, lecz wcześniej przez kilka lat przebywała w Irlandii, a także na Wyspach Kanaryjskich. Do mieszkania za granicami Polski skłoniła ją chęć poznawania nowych kultur. Jedną z jej największych pasji są podróże.

Edyta z Farmy zajmuje się visual merchandisingiem dla marek odzieżowych, a dodatkowo pracuje także jako wizażystka i stylistka przy sesjach zdjęciowych oraz pokazach mody.

37-latka sama o sobie mówi, że jest pozytywna, kreatywna, towarzyska i potrafi odnaleźć się w każdej sytuacji. Edyta uwielbia aktywność fizyczną, głównie sporty ekstremalne i surfing. Powodem, dla którego zdecydowała się na udział w programie Farma, jest to, że kocha zwierzęta i kontakt z przyrodą, a także lubi uczyć się czegoś nowego.

Edyta Sobczyk: Instagram

Edyta, podobnie jak reszta uczestników reality-show Farma, aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, na którym publikuje wiele zdjęć, między innym z licznych podróży. Internauci znaleźć mogą ją na Instagramie pod nazwą @edyta.del.sol.

Farma 2

2 stycznia na antenie Polsat ruszyła emisja najnowszej edycji programu Farma. W pierwszym odcinku widzowie poznali część uczestników, którzy walczyć będą w programie o tytuł Super Farmera oraz nagrodę główną w wysokości 100 tys. złotych.

Farmerzy muszą wykonywanych w programie szereg licznych wyzwać, a utrudnieniem dla nich jest to, że pozbawieni są prądu, bieżącej wody i Internetu, a także kontaktu z bliskimi.

Zobacz także: Kim jest Tomasz Wędzony z Farmy?

Odcinki Farmy oglądać można od poniedziałku do piątku o godz. 20:00.

źródło: Polsat/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej