Tomasz Wędzony: [wiek, Farma 2, Instagram]

11 stycznia 2023
Przez: : W.M.

Na początku stycznia rozpoczęła się emisja 2 edycji reality-show Farma. Jednym z uczestników biorących udział w programie, jest Tomasz Wędzony. Co o nim wiadomo? Ile ma lat i czym zajmuje się na co dzień Tomek z Farmy?

Tomasz Wędzony: wiek

Tomasz z Farmy ma 45 lat i mieszka w Żorach, gdzie pracuje jako przedsiębiorca. Jego głównymi pasjami są gotowanie, sporty siłowe, a także boks.

Nowy uczestnik reality-show jest singlem. Chociaż jego serce wciąż jest wolne, nie traci nadziei, że odnajdzie prawdziwa miłość. Nie zamyka się na uczucie i jak twierdzi, potrafi walczyć o relacje, na których mu zależy.

Tomek to pogodny i uśmiechnięty mężczyzna, który cieszy się z tego, co przynosi mu los. Udział w programie Farma traktuje jako niesamowitą życiową przygodę.

Farma 2

2 stycznia na antenie stacji Polsat miała premierę emisja drugiej edycji reality-show Farma. W pierwszym odcinku widzowie mieli okazję poznać Natalię “Rudą”, Gabriele, Anię, Natalię “Młodą”, Pawła, Piotra, Adama oraz Ulę, jednak jak wiadomo, co kilka dni z programem żegnają się kolejny uczestnicy, a szanse na zdobycie nagrody głównej dostaną także i nowi farmerzy. Jest o co walczyć, gdyż do wygrania w finale Farmy jest 100 tys. złotych. O tym, do kogo trafi nagroda, ostatecznie zdecydują widzowie.

Uczestnicy Farmy w programie zdani są wyłącznie na siebie. Pozbawieni prądu, dostępu do bieżącej wody i kontaktu z bliskimi muszą wykonywać liczne zadania. Tylko od nich zależy, co trafi na ich talerze.

Odcinki Farmy oglądać można od poniedziałku do piątku o godz. 20:00 na antenie Polsatu.

Tomasz Wędzony: Instagram

Tomasz prowadzi swój profil w mediach społecznościowych. Instagram 45-letniego uczestnika Farmy internauci znaleźć mogą pod nazwą @wedzonytomasz.

źródło: Polsat/Instagram

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej