Ela Stróżyńska: [wiek, rodzina, MasterChef 11, Instagram]

3 grudnia 2022
Przez: : M.J

Elżbieta to jedna z finalistek kulinarnego programu, który pokochało tysiące Polaków – MasterChef 11. Sprawdźmy, co wiadomo na temat życia osobistego i zawodowego Eli oraz jej pasji do gotowania. Jeśli jesteście ciekawi powyższych informacji zachęcamy do przeczytania artykułu!

Ela Stróżyńska: wiek

Ela Stróżyńska jest mieszkanką Grochowa położonego w gminie Gubin. Pochodzi z Dezdenka. Sama o sobie mówi, że jest mamą na pełen etat i gospodynią domową. Ma trójkę pociech:10-letniego Jakuba, 8-letniego Marcela i 6-letniego Szymona. Do udziału w programie namówił ją jej mąż. Ela nie miała tyle wiary w siebie i odwagi, by zrobić pierwszy krok w tym kierunku.

Ela Stróżyńska: MasterChef 11

29-lentia Ela to jedna z uczestniczek najnowszej 11 już edycji kulinarnego show, które pokochali Polacy. Co odcinek Elza zachwyca swoim talentem kulinarnym nie tylko jurorów, ale i widzów programu. Jej zdolności niejednokrotnie komplementowała Magda Gessler! Lubuszanka znalazła się w finałowej czwórce i już 4 grudnia rozpocznie walkę o nagrodę główną. Warto zauważyć, że Ela jest jedyną żeńską uczestniczką finału, a w wielkim finale zawalczy z Filipem, Kubą i Bartoszem. Do wygrania jest tytuł Mistrza Kuchni, nagroda pieniężna oraz możliwość wydania autorskiej książki kucharskiej. Czy Eli uda się zdobyć tytuł MasterChefa? To okaże się już niebawem!

ZOBACZ TAKŻE: Informacje na temat Kuby Tomaszczyka z programu MasterChef 11

Masterchef 11 - finaliści
Ela Stróżyńska

Ela Stróżyńska: Instagram

Elę znajdziecie na portalu Instagram pod nazwą @ela_masterchef11. Jej profil w mediach społecznościowych poświęcony jest głównie gotowaniu. Przeglądając Instagram Eli zobaczycie zdjęcia smacznych potraw, które przygotowuje. To jednak nie wszystko. Od czasu do czasu uczestniczka MasterChefa 11 dzieli się również rodzinnymi ujęciami w towarzystwie swoich najbliższych – ukochanego męża i dzieci.

Źródło: Instagram Elżbiety StróżyńskiejMasterchefa

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej