Połącz się z nami

Eliza Trybała pochwaliła się swoją metamorfozą. Opublikowała zdjęcie w ciąży i 3 miesiące po porodzie! WOW!

Eliza Trybała pochwaliła się

Moda i uroda

Eliza Trybała pochwaliła się swoją metamorfozą. Opublikowała zdjęcie w ciąży i 3 miesiące po porodzie! WOW!

Eliza Trybała pochwaliła się swoją metamorfozą! Na swoim Instagramie opublikowała zdjęcie w ciąży i 3 miesiące po porodzie. Jej forma zachwyca, a internauci nie szczędzili gwieździe komplementów. Zobaczcie sami!

Eliza Trybała to jedna z najbarwniejszych postaci 1. edycji kontrowersyjnego programu „Warsaw Shore”. Eliza wystąpiła tylko w pierwszym sezonie, niemniej jednak zapisała się w pamięci widzów po dziś dzień. Sprytnie wykorzystała swoje „5 minut”, a obecnie jest jedną z popularniejszych influencerek w naszym kraju.

Zobacz także: Eliza Trybała w bieliźnie! Ciało MARZENIE!

Trudno nie wspomnieć o niesamowitej historii Elizy. Gwiazda poznała bowiem w programie swojego męża i ojca swoich dzieci. Niedługo po pierwszym sezonie Eliza zaszła w ciąże, co z pewnością przyczyniło się do zwiększenia jej rozpoznawalności. Niedługo później doczekali się drugiej córeczki. Eliza wraz z partnerem stała się motywacją dla wielu osób do zmiany swojego życia i rezygnacji z hulaszczego życia na koszt rodziny. Para pobrała się w 2017 roku, a uroczystość była połączona z 24. urodzinami Elizy.

Eliza Trybała pochwaliła się swoją metamorfozą!

Eliza bardzo aktywnie działa w mediach społecznościowych, a jej aktywność w sieci śledzi blisko 300 tys. osób. Na jej profilu znajdziemy mnóstwo inspirujących postów związanych z modą, macierzyństwem i zdrowym trybem życia. Tym razem influencerka opublikowała na swoim profilu zdjęcie z czasów ciąży oraz 3 miesiące po porodzie. Jej metamorfoza robi piorunujące wrażenie. Zobaczcie sami!

Pod postem Elizy nie zabrakło komentarzy od zafascynowanych internautów, którzy zachwycili się przemianą świeżo upieczonej mamy. Posypały się gratulacje jak i pytania dotyczące powrotu do formy sprzed ciąży. Pod postem czytamy:

„Ogrom pracy, samozaparcia i wiary w możliwości! 💪🏻 brawo ❤️”

„Kocham Panią za szczerość i za bycie sobą 😘”

„GRATULUJĘ! Widać, że osiągnęłaś to ciężką pracą 💪💪💪”

Jak podoba Wam się metamorfoza Elizy? My nie możemy oderwać oczu!

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Więcej w Moda i uroda

Do góry