Elwira Mejk: [wiek, kariera, syn, Instagram]

8 grudnia 2021
Przez: : KS

Elwira Mejk to gwiazda polskiego disco polo. Artystka cieszy się duża popularnością wśród wielbicieli tego gatunku muzyki, a na scenie występuje od lat. Sprawdźmy, co wiadomo o jej karierze, a także życiu prywatnym!

Elwira Mejk: wiek

Okazuje się, że prawdziwe imię i nazwisko gwiazdy brzmi Elwira Smilgin-Brodzik. W sieci można także dotrzeć do informacji, że swoje urodziny obchodzi 8 września. Jednakże, na próżno szukać roku jej urodzenia. Wszystko wskazuje na to, że artystka nigdy nie podzieliła się tą informacją publicznie.

Co ciekawe, zamiłowanie do muzyki okazywała już od najmłodszych lat. Mianowicie, pierwsze występy na scenie zanotowała już w szkole podstawowej. Przez następne lata także chętnie pojawiała się przed publicznością. Ukończyła studia na specjalności choreografa tańca ludowego. Oprócz tego, swój talent szkoliła w Studium Piosenkarskim w Poznaniu.

Zespół Mejk
Wokalistka zespołu Mejk

Zobacz także: Co wiemy o Grzegorzu Markowskim?

Elwira Mejk: kariera

Wokalistka zespołu Mejk jest także producentką telewizyjną, prezenterką, konferansjerką i autorką testów piosenek. Można zobaczyć ją również w roli prowadzącej festiwali i różnych imprez.

Zespół Mejk, którego wokalistka jest założycielką powstał w 1996 roku. Sama nazwa nie wzięła się znikąd. Mianowicie, to pierwsze litery imion jego założycieli. Niedługo później zaczęli pojawiać się na ogólnopolskich koncertach i festiwalach. Na scenie wraz z zespołem często pojawiają się tancerze. Do tej pory, mieli okazję występować zarówno w kraju, jak i zagranicą.

Za najbardziej znane hity zespołu Mejk należy uznać utwory Tańczę z nim do rana, Bo to miłość, Przez dwa serca oraz Dzisiaj Cię ukradnę.

Elwira Mejk: syn

Artystka jest w związku małżeńskim z Mariuszem Brodzikiem. Na ślubnym kobiercu stanęli w 2009 roku. Owocem ich miłości jest dwóch synów. Podczas jednego z koncertów, artystka zdradziła, że jeden z nic jest strażnikiem granicznym.

Elwira Mejk: Instagram

Wokalistka zespołu Mejk prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @elwiramejk. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam ponad 29 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz