Grzegorz Markowski: [wiek kariera, żona, dzieci, Instagram]

6 grudnia 2021
Przez: : KS

Grzegorz Markowi od lat jest znany wszystkim miłośnikom polskiej branży muzycznej. Nie da się ukryć, że na przestrzeni lat udało mu się zrobić naprawdę spektakularną karierę. Sprawdźmy, co wiadomo o jego życiu zawodowym, ale także tym poza sceną!

Grzegorz Markowski: wiek

W sieci możemy dotrzeć do informacji, że Markowski urodził się 23 września 1953 roku. Co za tym idzie, na chwilę obecną ma 68 lat. Pochodzi z Józefowa – miejscowości położonej w województwie mazowieckim. Artysta jest nie tylko wokalistą, ale także autorem tekstów i kompozytorem. Nie bez powodu uważa się go za legendę polskiego rocka.

Grzegorz Markowski córka
Córka Grzegorza Markowskiego – Patrycja

Zobacz także: Co wiemy o Patrycji Markowskiej?

Grzegorz Markowski: kariera

Początki kariery muzycznej Markowskiego wiążą się z występami w amatorskich zespołach. Największą popularność przyniosła mu rola wokalisty i frontmana w zespole Perfect. To właśnie z tego okresu pochodzą utwory najbardziej kojarzące się z artystą. Mimo, że grupa w trakcie kariery miała przerwę, ostatecznie ich drogi ponownie się zeszły.

Jakiś czas temu, ze względów zdrowotnych, muzyk zdecydował w pewnym stopniu zawiesić swoją karierę. Jego córka w jednym z wywiadów przyznała, że długie trasy są problemem dla coraz starszego artysty. Mimo to, Markowski ku uciesze swoich fanów występuje jeszcze publicznie.

Sam wokalista poinformował swoich słuchaczy, że nagrana w 2019 roku płyta zatytułowana Droga, która powstała z jego córką Patrycją, jest ostatnią w jego karierze.

Grzegorz Markowski: żona

Wybranką serca Grzegorza Markowskiego jest jego żona Krystyna. Mimo, że publicznie razem pojawiają się sporadycznie, mężczyzna zawsze wypowiada się o niej w samych superlatywach.

Owocem ich związku jest córka Patrycja, która tak jak ojciec zdecydowała się na karierę w branży muzycznej. Zdarza się, że razem występują na scenie. Oprócz tego, artysta ma syna z poprzedniego związku.

Grzegorz Markowski: Instagram

Okazuje się, że mężczyzna nie udziela się w social mediach. W związku z tym, na próżno szukać jego profilu na Instagramie.

źródło: Instagram Patrycji Markowskiej

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej